Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarde guzki na kości ogonowej między pośladkami


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Bartek i mam 22 lata. Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Około roku temu zauważyłem na dole pleców, między pośladkami kilka podskórnych guzków. Gdy się je dotyka czuć że mają kształt kulek. Po mocniejszym naciśnięciu na któryś z tych guzków czułem lekki ból. Nie przejąłem się tym zbytnio. od dwóch dni zaczęły mnie boleć a jedna z nich jest o wiele większa niż inne. Co to jest i gdzie mam się z tym zgłosić?. przypuszczam że to może być spowodowane moją pozycją przed komputerem, gdyż spędzam dużo czasu przed monitorem w pozycji takiej, że siedzę właśnie na kości ogonowej. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bartek wlasnie trafilam na twoj watek . Juz 2 rok studiuje medycyne i sadzac o twoim przypadku od razu wybralabym sie do chirurga . Kregarz nic raczej nie pomoze bo nie jest to od kregoslupa mysle ze to naprawde moze byc cos groznego mialam na swoim oddziale przypadek takiego i skonczylo sie to nowotworem wiec naprawde nie czekaj .I pisz jak twoje postepy . to napewno nie jest tobiel krzyzowa a wlosowa to juz wogole wiec jak czlowek nie studiuje medycyny to prosze sie nie wypwiadac . jesli bylaby to torbiel to nie czulbys zadnego bolu . A jezeli czujesz jakikolwiek ,nawet najmniejszy swiadczyc to moze o rozwijajacym sie nowotworze . Mam nadzieje ze moze cudem sie myle ale radze ci jaknajszybciej sie tym zajac . pozdrawiam . jesli masz jakies pytania to pisz na tm forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam 27 lat. i mam podobny guzek jakw komentarzach powyżej. Siedzi on tam sobie już kilka lat. Ale ostatnio zauważyłem że chyba sie powiekszył. i stał sie nieco bardziej bolesny. chciałbym zapytać jak bardzo może to być groźne? i gdzie mam się z tym udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×