Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa lędźwiowego po siłowni


Gość Romek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat Otóż po siłowni miałem ból części lędźwiowej.Wykonywałem przysiady ze sztangą,chyba była nieprawidłowa technika lub duży ciężar.Czy trening gibkości kręgosłupa może zmniejszyć wystąpienie bólu pleców w przyszłości? Otóż trenuję gibkość specjalną tylko nóg,ponieważ miałem w tamtym roku zapalenie pod pośladkiem bo nadmiernie go ćwiczyłem (codziennie). Czy znów pojawi się zapalenie,gdy zacznę ćwiczyć kręgosłup?(codziennie) A czy trening gibkości kręgosłupa nie ma skutków ubocznych? Chodzi mi oto czy przez trening kręgosłupa już nie będę rosnąć?(opadną strefy w kręgosłupie).Pytam się tak,ponieważ widziałem wiele osób,że posiadają bardzo rozciągnięty kręgosłup i są niscy.A ja chcę urosnąć do 1,85cm a mam 1,72cm. A i kręgi mam złączone (genetycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trening gibkości kręgosłupa może zmniejszyć wystąpienie bólu pleców w przyszłości? - tak może Czy znów pojawi się zapalenie,gdy zacznę ćwiczyć kręgosłup? - trzeba to robić z odpowiednią intensywnością, ćwiczenia codzienne raczej nie są zalecane tylko np. co 2 dni A czy trening gibkości kręgosłupa nie ma skutków ubocznych? - w rozsądnych ilościach na pewno nie Chodzi mi oto czy przez trening kręgosłupa już nie będę rosnąć?(opadną strefy w kręgosłupie? - rozsądek w ćwiczeniach jest najważniejszy, sport rekreacyjny nie jest szkodliwy i nie spowoduje na pewno zatrzymania wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cię, ja mam 17 lat i mam 160 cm wzrostu, napierdzilelam od czasu do czasu na siłowni, i też mnie boli kręgosłóp, to mało co 175, wolisz mieć 185 i być ciota, czy mieć 175cm a być szeroki i silny, ja mam 160cm i nie nażekam bardzo szerokie mam plecy i łape mam fajną, ale chcial bym mieć tyle wzrostu co ty, i dużo mięsa jedz, i nie ma opierdalania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×