Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wystająca chrząstka pod skórą penisa


Gość Jarek z Torunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek z Torunia

Mnie to nie swędzi, nie boli tylko podczas stosunku przeskakuje jak chrząstka powodując dyskomfort, mialem oralny seks ale raczej delikatny... Jest to uwypuklenie (grudka/chrząstka -twarda) widoczniejsza gdy wzwód, a mniej widoczna bez erekcji ale wyczuwalna i również twarda Od ok 2 tyg pod skóra wyczuwam spore zgrubienie biegnące dookoła prącia pod żołędzią 1cm może. Cos jakby żyła, ale nie taka normalna. Jest gruba i twarda i można ją wyraznie wyodrębnić.... cos jakby kilka żył koło siebie.... twardych ale nie bolących. Wydaje się że łaczy się z mniejszą żyła idącą wzdłuż pracia az do ciala, moze to przerwana zyla oralem. Co to moze być? Wiec dodam swoje zdjecie, swojego problemu zeby może ułatwić i dodać coś więcej niż tylko opis, czytalmem gdzieś w necie że to zablokowana zyła, oby to bylko tylko to i nic gorszego... Czy moze ktoś doradzić co to jest? Kilka fotke w wzwodzie(bo bez zwodu nie widać tak bardzo ale czuc to): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0d755e4dca58b7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a70d6b3d7b6028a2.html ps. mogę odpowiedzieć dodatkowe pytania, bo wizyta u lekarza jest lekko krępujaca a tu to anonimowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Jeśli zmiana pojawiła się w ostatnim czasie i zauważył Pan, że stale sie powiększa to trzeba udać się do lekarza. Jeśli zmiana jest powodem dyskomfortu może uda się ją usunąć chirurgicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub z Wrocławia

Witam, mam podobny problem tylko że jest to jedna pojedyńcza chrząstka/grudka tuż pod żołędziem na napletku, ma fioletowy kolor, co to może być?? Boję się... proszę o odpowiedź. na dodatek dodam że mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek z Torunia

Witam wracam tu bo chce powiedzieć że w moim przypadku opisywanym ponad rok temu w tym temacie problem rozwiązał sie sam po okolo tygodniu Tak wiec u mnie to troche inaczej sie skoczylo i szybciej niz ta odpowiedz profesjonalisty (za co tez dziekuje -za poswiecony czas) teraz to prawie że pewnie ze to był *obrzęk po odbytym stosunku!!!* Tak wiec panowie proście kobietki na przyszłość o delikatność :) ps. Jakub z Wrocławia tez bym to tak nazwał *że jest to jedna pojedyncza chrząstka/grudka tuż pod żołędziem na napletku* haemophilus dzieki za odpowiedz ale okazalo sie ze to zniklo wiec prosze zwrocic uwage na przyszlosc na to ze to może byc obżęk po stosunku (prosze to zapamietac dla potmnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×