Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja bariatryczna na Śląsku


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

patrz strony: http://swce.pl/Skalpelem-w-cukrzyce,9730 http://bielawa.naszemiasto.pl/serwisy/czaty/606304,czat-medyczny-otylosc-i-jej-chirurgiczne-metody-leczenia,id,t.html Przy BMI powyżej 40 takie operacje przeprowadza się na koszt NFZ czyli za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, uprzejmie proszę o pomoc w kwestii znalezienia kliniki specjalistycznej-bariatrycznej-niepublicznej w celu wykonania operacji zmniejszenia żołądka lub założenia opaski odpłatnie!!! jestem zdesperowaną osobą i serdecznie proszę o pomoc dodam jeszcze, iż zostałam zakwalifikowana do operacji na koszt nfz w Zabrzu, problem polega na tym, iż wykonują tam teraz operacje zw stycznia 2008r. więc najwcześniej za 3 lata jest szansa na moją operację, nie mogę tyle czekać. pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, problemu by nie bylo, gdyby Zabrze wykonywało operacje odpłatnie, niestety tego nie robi! Z wiadomej sprawy- by nie czekać kilku lat- szukam szpitala w rejonie Górnego Śląska najlepiej, który właśnie prywatnie wykonuje takie zabiegi, tak jak wspominałam chodzi o założenie opaski. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EwelinaJ

Do zabiegu zmniejszenia żołądka polecam katowicką Klinikę Chirurgii Mazan, a w szczególności dr Grzegorza Kowalskiego, który przeprowadzał mój zabieg. Bardzp profesjonalny ośrodek prywatny, super warunki. W moim przypadku brak jakichkolwiek problemów w trakcie i po zabiegu. Dobrze się tam czułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×