Ostre bóle w lewej pachwinie

użytkownik
Teodor

Przy zmianie pozycji ciała mam krótkie, ostre bóle w lewej pachwinie (wrażenia jak ukłucie nożem). Mam 55 lat, byłem badany przez lekarza, miałem prześwietlenie miednicy, USG, badaną prostatę i lekarz nic nie znalazł. Jestem emerytem, nie pracuję. Co może być przyczyną tego bólu?

Reklama
użytkownik
stappler

Ból taki może być spowodowany zmianami w stawie biodrowym, zmianami patologicznymi w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa, neuralgią, może to przepuklina pachwinowa lub udowa. Oprócz zdjęcia RTG stawu biodrowego należy wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa oraz skonsultować się z chirurgiem. Jeśli to neuralgia w żadnym z badań nie znajdzie Pan patologii. To taka przypadłość polegająca na podrażnieniu samoistnym nerwów. Leczenie to środki przeciwbólowe lub blokady nerwu.
Pozdrawiam.

użytkownik
hilary

Taki boljak u pana mam juz okolo dwoch lat.podobnie jak u pana specjalisci nic nie stwierdzili a mnie wciaz boli ch ociaz sa przerwy .prosze napisac czy cos juz panu pomoglo.pozdrawiam

użytkownik
jako TAKO

Boli , musi boleć , RADZĘ jedynie prywatnie , bo na kase chorych dostaniesz tabletki ktore niszcza wątrobe, nerki i zołądek . Teraz tylko kasa się liczy a potem czlowiek , nie licz NA KASE CHORYCH , bedziesz stękał aż cie szlag trafi i będzie po Tobie . Lekarz ale dobry nie partacz i tylko prywatnie , dasz mu w łapę i postara się solidnie Ciebie wyleczyć

użytkownik
ewa

To prawda. nie możemy liczyć na kasę chorych. jednak z doświadczenia wiem,że prywatni to też portacze.

użytkownik
dorota

Mam problem pojawił sie 1 rok temu .powstał silny ból w lewej pachwinie najczęściej gdy próbuję wstac z krzesła musze wykonać z 5 kroków ból ustępuje i tak w kółko,az do 6 miesięcy ból zniknął zaczęły się inne problemy mianowicie,szum w uszach ,az w końcu w krótkim czsie utrata 50 prpcent słuchu w prawym uchu.Dziś przyzwyczaiłam się do tego ze słyszę jednym uchem a w drugim tylko szum i wysokie tony nie rozpoznaje głosów.bywają dni że szum jest tak silny i żle słyszę na 2 je.uszu w tedy jest koszmar.trwa to całą dobe.Dobija mie nie daje sobie z tym rade może ktoś mi pomoże?czekam na pomoc...

użytkownik
Aniaa

Dobry Wieczór..

Mój Problem Polega Na Tym Że W Pachwinie Pojawiło mi się zgrubienie,Jest Zaczerwienione widać je na zewnątrz, boli mnie przy kaszleniu, jak chodze, siedze bądz leże. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu stwierdził że to jest infekcja przepisał mi antybiotyk brała go przez tydzień ale nic mi nie pomogło, lekarz powiedział mi że jak nie przejdzie to mam przyjść i da mi skierowanie do ginekologa na wymazy więc poszłam i dali mnie do innej lekarki, lekara zaś dała mi znowu jakis inny antybiotyk po ktorym mi nie przeszło po 2 tyg poszłam do szpitala bo nie mogłam już wytrzymać z bolu, w szpitalu mnie lekarz zbadal dał mi antybiotyk po ktorym mi tez nie przechodzi. co to może być?

użytkownik
anna

Idz do chirurga to moze byc przepuklina pozdrawiam

użytkownik
Maria.

Bóle w pachwinie mogą tez byc od kregoslupa piersiowego . Ja tak mam.
Chodzę na rehabilitaję zażywam Baclofen i witaminę B12 i czuję się lepiej.
Mnie bolał mięsień biodrowy i lędzwiowy i nikt nie wiedział od czego, wmawiano że na tle nerwowym a to była wieloletnia przepuklina udowa( na żyle udowe)
ktorą wyczół chirurg w gabinecie prywatnym- dopiero , ale nastąpiło zniekształcenie i uwięzienie nerwu udowegi oraz odgałezień nerwu. Nie zwlekaj.

użytkownik
Alicja

Ja już 3 dzień poram się z bólem w pachwinie nie mogę chodzić ! cały czas jestem w pozycji pochylonej czy to minie?

Twoja odpowiedź