Przepuklina w kręgosłupie szyjnym

u?ytkownik
Bożena z warszawy

Witam mam przepukline w kręgosłupie szyjnym w w odcinku c6/c7,drętwieje mi prawa ręka,przechodzi mi prąd w obu łopatkach,niemogę gwałtowniej skręcic szyją poniewarz odczuwam straszny bul karku.Czy taka przepuklina wchłonie się sama,nieprzyjmuję żadnych leków przeciwbólowych ponieważ są nieskuteczne,dziękuję za odpowiedż

Reklama
u?ytkownik
stapler

Niestety, ale taka przepuklina nie wchłonie się samoistnie. Dolegliwości jakie Pani ma z jej strony raczej kwalifikują się do operacji. Trzeba skonsultować się neurochirurgiem. Może być niestety jeszcze gorzej skoro już tabletki przeciwbólowe nie pomagają.

u?ytkownik
Ula

Czy operacja przepuchkliny szyjnej pomoże??

u?ytkownik
as

Wlasnie pomoze czy nie jakie bd skutki uboczne i czy bd ? na ile bd sprawna jak przebiega operacja po jakim czasie wstane, wyjde ze szpitala?

u?ytkownik
irena

Niech się pani nie godzi na operację, owszem przepuklina sama się nie wciągnie ale dzięki terapią manualnym można to wyleczyć, na 100% - wiem, bo mieliśmy to w rodzinie. Trzeba poszukać dobrego kręgarza, np. we Wrocławiu ( p. Andrzej Nikoniuk), poświęcić trochę czasu i pieniędzy ale warto.

u?ytkownik
janek

Niech tej pani nie słucha ja miałem 27 09 2010 operację na poziomie c 3/4iczuje się swietnie akręglaz to nie przy przepuklinie mi robiono w gudziądzu doktor zaborowski swietny bende robione jeszcze 2 poziomy

u?ytkownik
Jan

Szanowna Pani . Proszę nie korzystać z usług kręgarza jeśli nie chce sobie Pani pogorszyć . Ja skorzystałem i teraz jestem dziadem.Przed kręgarzem miałem dolegliwości odcinka lędźwiowego , a po jego zabiegach doszedł mi odcinek szyjny i piersiowy. Lekarz stwierdził w 100 %, że te dodatkowe uszkodzenia powstały w wyniku ingerencji kręgarza.

u?ytkownik
Iza

Witam, czy to trzeba operować ???????? mój RM: na poziomie c5-c6 prawoboczna przepuklina krążka m-k krytycznie zwęża światło prawego otworu międzykręgowego.
Na poziomie c6-c7 masywna centralno-prawoboczna przepuklina krążka m-k znacznie ogranicza rezerwę płynową rdzenia, modeluje rdzeń kręgowy i krytycznie zwęża światło prawego otworu miedzykręgowego.

u?ytkownik
Dawid

Proszę Państwa kręgarz kręgarzowi nierówny. Proszę poczytać o panu Nikoniuku Andrzeju, on jest jedynym tego rodzaju fachowcem na tym poziomie w Polsce. Wyleczył mnie z przepukliny, czuję się świetnie i cieszę się że nie zdecydowałem się na operacje jeszcze kilka miesięcy temu. Ja miałem 4 zabiegi w odstępie 3-4 tygodni każdy. Już po pierwszym była wielka ulga. Polecam Pana Nikoniuka w 100%, jego też polecił mi znajomy który zaś usłyszał o Panu Nikoniuku od innego znajomego. Pan Nikoniuk przyjmuje w wielu miastach, to naprawdę znakomity specjalista. Przepuklinie wystarczy stworzyć warunki do wchłonięcia a organizm sam zrobi resztę, pan Nikoniuk to potrafi!

u?ytkownik
Dorota

Mam przepukliny międzykręgowe i leczę się od 2007 r, od dwóch miesięcy mam bardzo duże dolegliwości bólowe. Ale wiem jedno na 100% żadnych masaży, żadnych nadciągań, potwierdził to również mój rehabilitant.
Mam skierowanie do neurochirurga.

u?ytkownik
Iza, Cz-wa

Witam, ja w 2007 r. miałam wypadek i dorobiłam się wypukilny 3mm, modelującej rdzeń kręgowy i zwężenia kanałów nerwowych, lewostronnych. Mój neurolog olal mnei totalnie, więc zaniechałam leczenia. A teraz dręrwieją mi palce prawej ręki, prawa ręka i noga wręcz sinieją, nie wspomnę już o bólu szyi, do którego już się przyzwyczaiłam od tych czterech lat no i ciągłym strzykaniu w szyi przy chodzeniu. Poza tym palce u prawej ręki puchną. I co ja mam zrobić? zaufać kolejnemu neurologowi?

u?ytkownik
Iza, Cz-wa

Oczwyiści piszę o wypuklinie w szyi, odcinek c5-c7

u?ytkownik
Jolanta

Witam polecam Państwu Marcina Pochojka świetny terapeuta z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Zajmuje się nawet bardzo trudnymi dla rehabilitacji przypadkami.
Pomógł już bardzo dużo osobom uporać się z problemami z którymi borykali się nawet przez kilka lat w tym też mi.
Naprawdę niesamowity terapeuta
www.c-t-m.pl tu można dowiedzieć się wiecej

u?ytkownik
zosia

Proszę o informację ile kosztuje wizyta u Pana Andrzeja Nikoniuka, jestem zapisana do doktora na przyszły tydzień, a nie wiem ile kosztuję wizyta?

u?ytkownik
aneta

Witam czy ktoś może mi napisac tak mniej więcej co oznacza ten wynik
zniesienie fizjologicznej lordozy
na poziomie c6-c7 obniżenie wysokości tarczy mk z cechami odwodnienia na tym poziomie centralno-prawoboczna przepuklina materiału tarczy mk na ok 6mm zajmująca zachyłki boczne , zwęzające prawy otwór mk, oraz uciskająca korzenie nerwowe po stronie prawej
mam taka silna rwe barkowa dretwieja mi palce i cała reka łokiec a leki juz nie pomagaja jestem po dwóch operacjach na ledzwiówke a teraz szyjny masakra jakaś pozdrawiam