Torbiele jajników - jak leczyć skutecznie?

u?ytkownik
Anna

W 2004r miałam zapalenie przydatków. Od tamtej pory co jakiś czas pojawia mi się torbiel raz na prawy raz na lewym jajniku.Obecnie przyjmuje czopki doodbytniczo : Distreptaza , Butapirazol, Metronidazol.
Czy wyleczy się torbiele jajników bez zastosowania kuracji hormonalnej ??
Jakie leki przyniosłyby najlepszy efekt leczenia??

Reklama
u?ytkownik
stapler

Trzeba czekać na efekty stosowanych leków w chwili obecnej. Jeśli są to torbiele zapalne taka kuracja powinna przynieść efekty. Gdyby nie przyniosła należy zastanowić się nad leczeniem hormonalnym. O wszystkim musi zadecydować ginekolog.

u?ytkownik
Anna

Dziękuje za odpowiedz

u?ytkownik
asia

Jaie sie stosuje leki na torbiele jajnika

u?ytkownik
Marta

Mam non stop torbiele jak nie na prawym to na lewym jajniku a teraz mam na jajowodzie. Miałam juz zabiegiem laporoskopi usuwane. Jaki mogę ich się pozbyć? A leczenia hormonalnego nie można u mnie zastosować. A chciałabym zajść w ciąży. Czy to może być przeszkodą?

u?ytkownik
Dziunia

Mam 24lat i planuje zajsc w ciaze ale tak niedawno dowiedziałam sie ze mam torbiela na prawym jajniku lekarz przepisał mi czopki diclofenac i mam nadzieje ze poskutkują bo bardzo bym chciała byc w ciazy

u?ytkownik
Sarabara

Witam Serdecznie . Nie dawno dowiedziałam się,że mam torbiela na jajniku o3cm!!!przeraziłam się strasznie:( teraz biore przez 10dni dwie tabletki dziennie PRIMOLUT NOR brałyscie? pomógł?

Twoja odpowiedź