Prawidłowy wynik TSH

u?ytkownik
Kinga

Witam, mam takie pytanie,mam 20 lat robiłam sobie badanie TSH i mój wynik wyszedł 4.01 czy to jest wynik mieszczący się w normie ? mam niedoczynność lub nadczynność tarczycy ?

Reklama
u?ytkownik
stapler

Trzeba zobaczyć jaki zakres norm ma dane laboratorium robiące badanie (mogą te wyniki różnić się między laboratoriami). Z reguły wynik w zakresie 0,4-4,0 jest w zakresie normy, więc Pani wynik byłby prawidłowy.

u?ytkownik
Iskierka

Witam i mam pytanie
Mój wynik z TSH to 6,120
To jest duża nadczynność tarczycy ?

u?ytkownik
ONA26

Witam moj wynik TSH 4.10 - jest w normie ? bo lekarka rodzinna mi powiedzala ze troche wysoki ale jest ok ?

u?ytkownik
krysia

Tsh wynik4,37 max4,20
ft3 2,78 4,43
ft4 1,16 1,70

u?ytkownik
iwona

1,513 tsh czy jest prawidlowy

u?ytkownik
Zofia

Dzien dobry mam 23lata mam troszke cisnienie podwyrzszone i pani doktor zlecila mi badanie na TSH i mi wyszedl wynik: TSH 3,83 i
zakres referencyjny 0,55-4,78
Prosze mi powiedziec czy to jest dobry wynik? Dodam ze oczy mnie bardzo bola i czasem widze za mgla,tzn tak jakby nachodzila mi para na oczy i z kilku metrow nie moge przeczytac nazwy ulicy a chociaz wiem jak sie ona nazywa,mam bole glowy i chce mi sie caly czas spac,dodam tylko ze jak przyjechalam ze wsi do Warszawy to wczseniej mi sie tak samo dzialo ze caly czas chcialao mi sie spac i jak wchodze po schodach na 2pietro to musze sie szybko napic bo w gardle mi zasycha,mam 2letniego synka i jak usnie to musze ze spacerowka go wnosic na 2pietro. przez 1,2miesiaca tylko 3razy go wnosilam. Prosze o szybka odpowiedz

u?ytkownik
aśka

Witam mam pytanie mój wynik tsh to 1.25 czy to jest dobry wynik proszę o odpowiedż

u?ytkownik
haaq

Dobry

u?ytkownik
bernadeta

Witam mam pytanie ostatnio robilam badania na tsh i chcialabym sie dowiedzie c czy moj wynik jest w normie kompletnie sie na tym nie znam wart.ref. jest od 0.490 - 4.670 a moj wynik to 1.1388 nie mam zadnej strzaleczki wiec nie wiem .prosze o odp bo sie nie znam na tym

Twoja odpowiedź