Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsacyjny ból kręgosłupa, ból pachwiny i strzelanie kości


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bardzo proszę o jakąś pomoc, bo już sam nie wiem co się ze mną dzieje... Zacznę może od tego, że mam 29 lat od 17-23 roku życia ćwiczyłem intensywnie na siłowni, uprawiałem czynnie różne dyscypliny sportowe. Byłem okazem zdrowia aż do chwili kiedy dopadł minie pierwszy raz straszny ból krzyża i odcina szyjnego, trwało to ok 3-4 miesięcy później wróciłem do jakiegoś życia jednak już ćwiczyć nie mogłem, bóle powracały i utrzymywały się ok paru dni. 2 lata temu prawie wcale już mnie nic nie bolało nawet dźwigałem i pracowałem Ciężko fizycznie, aż do momentu (równo rok temu) kiedy to wszedł mi wielki ból w prawą pachwinę, chirurg stwierdził naderwanie przyczepów i dał leki. Ból po 3-4 tygodniach ustąpił całkowicie znów wróciłem do normalnego funkcjonowania nie trwało to długo po po 2-3 miesiącach dopadł mnie straszny ból w podbrzuszu i tak bolało parę dni następnie znów zaczoł boleć mnie kręgosłup (pulsacyjnie) ból skakał mi po całym kręgosłupie a w odcinku krzyżowym czułem pulsacje. Zdecydowałem się iść do neurologa który dał mi leki rozluźniające no i po 1 tyg. ból ustąpił, ale zaczołem kuleć(trwało to ok 2-3 tyg) na prawą nogę i wrócił ból pachwiny (promieniowanie do kolana, łydki mrownienie palców u nogi) Który trwa do dziś. W między czasie bolał mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa (czułem tam dziwny ścisk) coś mi tam strasznie strzelało i bolało przy gwałtownych ruchach, później zaczeły mi strasznie strzelać kości co w konsekwencji przyniosło jeszcze ból prawego barku (tak na 3 tyg).Już mnie nie boli bark czasem ćmi, Robiłem rezonans odcinak lędźwiowego : kość krzyżowa ułożona poziomo- pogłębiona lordoza .Miałem robione też zwykłe USG wyniki: wszystko w normie, Usg stawu biodrowego(prawego) też wszystko w normie, Zdjęcia RTG stawów biodrowo-krzyżowych też ok, wyniki najróżniejsze krwi też ok. Czasem normalnie funkcjonuje ale jak podniosę coś powyżej 8 kilo do bóle wracają a pachwina aż parzy. Proszę o jakąś pomoc bo nie wiem co mam dalej robić. Za 7 miesięcy urodzi mi się dziecko i bardzo bym je chciał nosić na rękach!! DZIĘKUJE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to dziwnie zabrzmi ale idz do poradni reumatologicznej, idz i pewnie sie dowiesz co jest. Ja tem mialam rozne problemy, gdzie przypadkiem trafilam do reomatologa. Nik inny nie wiedział co jest, teraz juz wiem. Zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×