Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból powrózka nasiennego


Gość Mat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Od kilku dni odczuwam ból w okolicach powrozka nasiennego przy penisie, z początku ból ten odczuwałem przy samym *wyjściu penisa z ciała* z lewej strony. Po kilku dniach ból ten rozszerzył się dalej w lewo. Może to być przepuklina ponieważ, chodzę na siłownie i ostatnio wykonywałem ćwiczenia na mięśnie nóg, jednak nie odczuwam bólu przy wypróżnianiu się, kasłaniu itp, poza tym mój tata jest lekarzem, kiedy zbadał to nie zauważył tam nic. Jedyny objaw to tylko ból przy uciskaniu, najbardziej w miejscu *wyjściu penisa z ciała*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam od kilku miesiecy czuje bol powrozka nasiennego ktora raz jest a raz go nie ma niestety ten bol jest po obu stronach nie zawsze jednoczesnie lecz pojawiły sie nowe bole żył nad prąciem i ktora prowadza i do moszny i do pracią co to moze byc prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Moj problem z prawym jądrem ciągnie się za mną od 2008 roku. Problemem jest ból w okolicy jednego z biegunów połączony z bólem tych wszystkich żył (zdaje się , ze jest to powróżek nasienny). Miałem robione dwukrotne badanie usg jądra, przy czym żylaków ponoć nie wykryto. Lekarze poprostu mówili, że nic mi nie jest. Problem powraca cyklicznie, w tym momencie od 4 tygodni odczuwam ból (momentami troche jakby pieczenie) w powróżku nasiennym. Nie jest to ból regularny, są momenty, że w ogole nic mnie nie boli. Prawa część moszny jest troche powiększona, pod palcami czuć tak jakby *worek z glisdami*. Czy dwukrotne badanie USG mogło się mylić? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×