Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Małe czerwone plamki na żołędziu penisa


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 5 dni mam czerwone plamki na zołędziu mam 17 lat nie uprawiam sexu.. chciałbym sie dowiedziec co to jest czekam na odp mam cos podobnego prawie to samo http://img16.imageshack.us/img16/2268/p1070092small.jpg http://img715.imageshack.us/img715/905/p1070091small.jpg http://img718.imageshack.us/img718/2990/p1070088small.jpg http://img718.imageshack.us/img718/7810/p1070087small.jpg http://img410.imageshack.us/img410/274/p1070086small.jpg http://img377.imageshack.us/img377/1368/p1070084small.jpg bardzo prosze o odpowiedz bo sie niepokoje.. Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! mam 20 lat..uprawiam sex cały czas ze swoją partnerką..ale od niedawna zauważyłem że mam właśnie takie czerwone plamki jak ty...na tych zdjęciach..ale po jakimś czasie mi to znikneło..i pojawiło się coś innego taka biała plamka na żołędziu jak by jakas narośl lub coś nie wiem co to moż być..trochę czytałem w necie na ten temat..pisało że to moze być grzybica lub coś..lipa..a wstydze się iść z tym do lekarza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie też męczył ten sam problem i niejednokrotnie... Za pierwszym razem to zbagatelizowałem, z rugim juz nie bo przeszkadzało we wsółżyciu. Udałem sie więc do lekarz rodzinnego, po oględzinach stwierdził grzybice i przypisał mi lek przeciwgrzybiczy w tabletkach *ORUNGAL*, 3 dni i po sprawie :D Po jakimś czaśe znow to samo tylko o wiele intesywniejsze plamki.. poszedłem znow do lekarza, tym razem dostałem maść *MYCOSOLON* o takim samym działaniu co orungal... terapia trwała dłużej niż tapletki o jakieś 2 tyg ale przyniosła ten sam efekt. Od tego czasu dbam o *sprzęt* lepiej niż o auto :) . Teraz 2 -3 razy w tygodniu stosuje żel do higieny intymnej i wszystko jest w jak najlepszym porządku .Panowie niema sie czego wstydzić, różne choroby chodzą po ludziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , naprawde nie ma się czego wstydzić i bać , trzeba iść do dermatologa , on takie skarby oglada codziennie , nie myslcie ze tylko wy takie cos macie , to jest popularne tylko kazdy wstydzi sie o tym mowic , nie dziwie sie wcale , nic przyjemnego , ja tez sie balem ale zmusilem sie i poszedlem do dermatologa , i mowie co i jak , i pokazalem mu mojego skarba i po strachu :) i przede wszystkim panowie higiena :) nie zaniedbywać swoich wacków pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa GRZYBICA. Jeśli jest to szybko zauważone to smarować maścią clotrimazolum 3x dziennie sumiennie przez 3 tygodnie (brak ciągłości lub szybsze zaprzestanie skutkują bardziej uporczywą grzybicą) oraz jeść dużo czosnku, ew. łykać w tabletkach czosnek, ale większe dawki. Do tego jakiś mocny priobiotyk dłuższa seria przez 2 miesiące. Pić jogurty naturalne i nie jeść słodyczy. Jak nie przejdzie do miesiąca to biegiem do urologa i żeby zrobić wymaz z penisa wraz z mykogramem, aby było wiadomo, jaki to grzyb i na co wrażliwy. Można iść od razu do urologa, ale to wedle odwagi i własnej oceny,,,zawsze lepiej od razu do lekarza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem już od dwóch lat . . . Mam zaczerwienienie na źoł. Leczyłem się prywatnie u dermatologów i urologów . . Potem stwierdzil że to mogą być objawy łuszczycy i że nic mi nie ma. . .a problem pozostał . . . I jestem w dupie :/ bo żaden lekarz nie potrfi mi pomoc a robiłem sobię badania i leczyłem się chyba na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilllscomachoregowacka

ja też mam takie samo mam kilka plamek na końcówce wacka no i nie wiem co zrobić i boje się powiedzieć o tym rodzicom byłem już raz u dermatologa lecz przepisał mi maść nie pamiętam już jaką ale zeszło tak przed 3-4 dniami zauważyłem przy wacku na biodrach takie zaczerwienienia i czerwone jaja prosze o pilną odpowiedź bo się niepokoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mój problem był taki,że pewnego dnia w trakcie kuracji amoksycyliną, pojawiło się zaczerwienienie wewnętrznej strony napletka i połowy żołędzi, raczej nie swędziało i nie było żadnej białej mazi ani nalotu, zacząłem stosować clotrimazol po tygodniu była popraw ale nie wiem czy z teo powodu czy poprostu czas robił swoje, byłem u 3 lekarzy którzy nic nie stwierdzili bo akurat światło było takie a nie inne lub stan był mniej zaoogniony po 2 tygodniach stosowania clotrimazolu,żołądź po erekcji robiła się bardzo sucha i pomarszczona tak jakby był na niej foliowy ,byłem nieżle wystraszony a lekarze nie potrafili pomóc ,dodatkowo napletek i żołądź stały się bardzo klejące nawet po umyciu i wysuszeniu gdy nasunąłem napletek robił się znów klejący,tak że po zdjęciu nie mógł wrócić na swoje miejsce. Postanowiłem działać na własną rekę ,po przeczytaniu tysięcy postów, zastosowałem na żołądz i napletek , zwykłe niesolone masło , smarowałem tak żebt napletek by ciągle nawilżony robiłem to przez 2 tygodnie , żołądż zaczynał w końcu wyglądać normalnie a nie jak suszona śliwka, następnie kupiłem w aptece ampułki z solą fizjologiczną i kompresy, takie kompresy nakładałem przez 10 dni na żołędzia dwa razy dziennie. Po 2 miesiącach od pojawienia się problemu czuję się w 90% wyleczony, zniknęło więkoszość z czerwonej kaszki na żołedziu i napletku, zniknęła suchość i kleistość. Jeśli komuś to pomoże to dziele się swoimi wynikami i podopowiem jak będziecie mieć pytania. Do tego miałem problemy ze słabym wytryskiem ale wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam i życzę wytrwałości , i szkoda sie faszerować lekami na grzybicę które nie pomogą na tą dziwną przypadłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem taki problem jak wy panowie ze swoją stałą partnerką. u mnie wystąpiło to dlatego że bardzo spodobał nam się sex w tyłek.później zaczęliśmy eksperymentować raz do tyłu raz do przodu i moja kobieta też miała taki stan zapalny.zrezygnowaliśmy z tak częstego sexu w pupę a plamki i wszystko inne znikło u nas po jakimś czasie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×