Ból w lewym boku i pośladku

użytkownik
ryszard

Od miesiaca mam bole w lewym boku i posladku,i sa tak silne ze chodzenie sprawia mi bol zwlaszcza lewa strona ,zrobilem wszystkie badania przeswietlenia i nikt nie wie co wlasciwie mi jest.a bol ciagle jest mam tylko leki przeciwbolowe,znieczulaja bol tylko chwilowo,czy tez ktos mial podobna sytuacje prosze o rady....

Reklama
użytkownik
haemophilus

A jakie badania zostały wykonane? Ewentualnie proszę napisać nieprawidłowości, jeśli takie były.
Jeszcze jedno.... Czy konsultował się Pan z neurologiem?

użytkownik
ryszard

Zrobilem rtg kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego i z opisu mam *zmiany zwyrodnieniowe kregoslupa ledzwiowego zwiekszenie przestszeni miedzykregowej L5 S1*.bylem juz u neurologa on niczego nie stwierdzil przepisal leki :myopam,coxtral,helico.chodze na masaze i lasery ale to nic nie pomaga.bol bardziej sie nasila i juz utykam tak mnie boli posladek a dokladniej gdzie sie laczy z plecami ,neurolog wykluczyl korzanki ,rwe kulszowa .mam jeszcze skierowanie do ortopedy juz sie zapisalem na 9 grudnia .i zrobilem jeszcze jedno rtg odcinka ledzwiowo-biodrowego.ale czekam na opis,i co to moze byc -ze caly czas boli tylko w jednym miejscu.?

użytkownik
stapler

A czy wykonane było RTG stawu biodrowego? Stąd też może pochodzić ból.

użytkownik
ryszard

Robilem tylko rtg ledzwiowo-biodrowego czekam tydzien na opis i z opisem ide do ortopedy,

użytkownik
ryszard

Mam juz opis z rtg ledzwiowo-biodrowego i jak wynika z opisu sa zmiany zwyrodnieniowe odcinka ledzwiowego.a reszta w porzadku ,tylko z kad pochodzi bol,czy kros mial podobna przypadlosc?

użytkownik
Ola17

Kurcze, wlaśnie ja ostatnio miewam takie bole !!! nad lewym pośladkiem!!! od czasu do czasu , siostra mowi ze to wyrostek ,ale jak wyrostek moze być z tyłu?

użytkownik
Ola

Mnie kurcze łapią od biodra na udo szczególnie jak leżę na tym boku,gdzie mnie boli,czy muszę iść do neurologa,czy do innego lekarza?

użytkownik
Daniel

Mnie ostatnio złapał ból kręgosłupa a dokładniej na odcinku ledzwiowym po paru dnach urlopu przeszło, ale ból pojawił sie w lewym posladku nie moge podniesc wyprostowanej nogi do góry leżąc a zgjeta w kolanie już tak. Nie wiem do jakiego lekarza pójść??

użytkownik
laddy

Kochani, te objawz mwei o jednzm, mianowicieŁ moe to bzc pryepuklina w kregosupie Jednak rtg tego nie wzkae, jedznie tomografia lub reyonans magnetyczny

użytkownik
ola

Kolka nerkowa ,wielce prawdopodobne
usg jamy brzusznej,mocz- badania do wykonania

użytkownik
ola

Witam
Juz od tygodnia równiez boli mnie w lewym boku tak jakby biodro i promieniuje az na posladek.Pierwszy raz mam z czyms takim do czynienia.Sądziłam,ze minie to po kilku dniach ze moze nadwyrezyłam.Kurcze nie wiem co mam robic,mieszkam poza granicami kraju i tutaj takie sprawy bagatelizują. :(
ola

użytkownik
monika

Prosze o pomoc moj tata od kilku ni ma straszne bolesci odbytu tam pojawily sie guzy gdzie po kilku dniach pekly przez 3 godz nie bolaly jak ta ropa wyciekala robil opatrunki smarowal mascia gdzie lekarz przepisal ale bol nadal straszny jest gdzie nie daje siadac lezec spac teraz zauwazyl jakies guzy na posladkach.co to jest/prosze o pomoc.

użytkownik
Zofia12

Witam mam 60 lat
Moim problemem jest badzo silny bol posladka, przy czym lewy jest o wiele silniejszy. NIe moge spac w nocy, zaczyna sie od bulow reumatycznych nog,
a potem bol dodatkowo przechodzi na posladki. Mialam juz przeswietleni kregoslupa, ale nic nie wykazalo. Na skorze nie ma zadnego sladu, a bol jest bardzo silny, podobny do tego gdy oparzylam sobie ogniem noge. Takze mam spuchniete okolice odbytu. Chcac sobie ulzyc pomys*alam ze lepiej bedzie spacna brzuchu, jednak okazalo sie to mylne, bol jest nie do zniesienia, rosciaga sie az do uda, wlasciwie do kolana. Problemem nie jest bezsennosc lecz bol ktory nie pozwala mi na upragniony sen.
Prosze o pomoc i odpowiedzi czyk ktos
mial podobna sytulacje?
azda informacja jest dla mnie cenna

użytkownik
Agnieszka

Ja mam podobny problem od kilku dni boli mnie lewy pośladek, nie mam pojęcia od czego to jest i skąd się wzieło boli bardzo chodzić mogę ale mam bardzo ból jak chodzę. Jak leżę również boli proszę o odpisanie.