Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Boli dolna cześć brzucha z lewej strony


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dopiero 12 lat. Boli mnie brzuch z lewej strony, bardziej z lewej strony tej lewej...kolo biodra. Co to moze byc? Od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju, zwłaszcza jak wstaję z np. krzesla...Możliwe że to jajnik ? Bardzo sie boje...Mamm mówi że nic mi nie jest tylko zmyslam...ale ja nie zmyslam help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od paru dni mam ból właśnie z lewej strony brzucha na dole, do tego ciężko jest mi się wypróżniać gdyż stolce są twarde i czuje ból w odbycie przy wypróżnianiu się. . Proszę o szybką odpowiedź co mi może dolegać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 11 lat i od miesiąca boli mnie z lewej dolnej strony brzucha jak się pórtne to pojawia mi się tam taka twarda kulka i przez jakieś 1-3 minut a potem przestaje i dzieje się ta też po jedzeniu i jak kłade się spać. POMOCY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie tomek boli mnie z lewej strony brzuch tak jakby kłuje ponizej pępka tak po skośie do biodra i koło pępka tez kiedys mialem podobna sytuacje mialem robione badania i nic sie nie dowiedzialem po pewnym czasie przeszedł bol ale teraz znowu powrocił i nie wiem co to może byc i w sumie ostatnio boli na plecach tez z lewej strony na dole nie wiem moze to od pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odczuwam bólu lecz mam takie uczucie ciagniecia i uczucie jakbym miał cos po lewej stronie brzucha. Niewiem co to jest . Szczególnie przy schylaniu odczuwam to najhardziej i tak ogólnie to zrobil mi sie większy brzuch. Czy ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki ból pomagał mi krem znieczulający swiss medical, który kupiłam na stronie naporost.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Po pierwsze, że nie przepłaciłam, bo kupiłam na stronie taniej niż w aptece. Po drugie działa błyskawicznie, wystarczy posmarować bolące miejsce i po chwili ból ustępuje na długi czas. Polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×