Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miesiączka a operacja usunięcia pęcherzyka żółciowego


Gość madzia89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madzia89

W srode mam miec zabieg usuniecia peherzyka,powinnam miec miesiaczke spoznia mi sie,czy pod czas miesiaczki moge miec operacje?Oraz czy mozna ja jakos zatrzymac?Zalezy mina tym terminie gdyz juz raz mialam przesuwany termin,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madzia89

A w jamik miescie mialas robiony?Bez problemu ci zrobili?Nie mialas krwotoku?To musialas miec tampon? Co lekarze na to mowili,mi powiedzieli keidys ze nie mozna byc operowanym,jeden temrin mi prepadl bo bylam chora,teraz bym chciala miec to z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 10 dni po laparoskopii, zwlekałam z tym parę lat ze strachu, teraz wiem że nie było warto, sam zabieg to nic strasznego, szybko doszłam do siebie, teraz czuję się rewelacyjnie godzinę przed operacją dostałam miesiączkę, założyłam tampon, a pani anestazjolog powiedziała, że nie jest to żadnym przeciwwskazaniem do zabiegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocławiu, w prywatnej klinice na kasę chorych warunki rewelacyjne, pobyt w szpitalu tylko przez jedną noc wszystko jak najbardziej ok, ból po operacji naprawdę znikomy, ataki były o niebo gorsze, jeszcze nie wierzę, że mam to za sobą naprawdę nie ma się czego bać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziesięć dni temu miałam zabieg , podczas miesiączki, wszystko wypadło ok, czuję się świetnie, rany się zagoiły.W sobotę miałam cały dom gości i biegałam jak fryga.W następny poniedziałek wracam do pracy. Pozdrawiam wszystkich przed zabiegiem, strach ma tylko wielkie oczy, grunt to wierzyć w powodzenie a wszystko się uda,zapomnicie o bólu i zaczniecie cieszyć się życiem, powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, nic się nie bój , obudzą cię, dadzą ci papierowe majtusie, to czy tampony czy podpaski zależy jak obfita jest miesiączka. Metoda laparoskopowa to naprawdę mało inwazyjny zabieg.Miałam robiony w Anglii i wszystko jest w porządku, dwa tygodnie i wracam do pracy(biurowej)powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadzą Ci tampon ,majtusie trzeba zdjąć ,ja jak narazie szybko dochodze do siebie,dostałam miesiąc zwolnienia,miałam robiony w sierpcu laparoskopie,byłam 4 dni w szpitalu ,teraz w piatek ide na zdjecie szwów a za miesiac po wynik histopatologiczny.nie martw sie strach ma duże oczy Monisiu ,pozdrawiam i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też miałem zabieg tą metodą do szpitala pojechałam dzień wcześniej zeby móc zrobić jeszcze badania w nocy przed operacją dostałam okres rano powiedziałam o tym pielęgniarce a ona mi kazała powiedzieć to na wizycie powiedziałam lekarzowi a on na to ze nic nie przeszkadza żeby założyć tampon i nic nie mówić anestezjologowi tak też zrobiłam operacje mi zaczeli robić o 930 skączyli po 2 godzinach zaraz się wybudziłam ale cały czas myślałam o tym żeby nie zaplamić łóżka po godzinie poprosiłam pielęgniarkę żebym mogła iść do łazienki wszystko było ok na drugi dzień wyszłam do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też miałam zabieg tą metodą do szpitala pojechałam dzień wcześniej zeby móc zrobić jeszcze badania w nocy przed operacją dostałam okres rano powiedziałam o tym pielęgniarce a ona mi kazała powiedzieć to na wizycie powiedziałam lekarzowi a on na to ze nic nie przeszkadza żeby założyć tampon i nic nie mówić anestezjolog tak też zrobiłam operacje mi zaczeli robić o 930 skączyli po 2 godzinach zaraz się wybudziłam ale cały czas myślałam o tym żeby nie zaplamić łóżka po godzinie poprosiłam pielęgniarkę żebym mogła iść do łazienki wszystko było ok na drugi dzień wyszłam do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja miałam operację usunięcia tarczycy w czasie miesiączki ( 3 dzień okresu), ani chirurg ani anestezjolog nie widział przeciwwskazań. Kobitka z sali miała 2 dzień miesiączki i zoperowali jej przepuklinę w pachwinie.Czyli jednak, to nie jest tak, ze nie można wszystko zalezy od lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×