Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe krosty przy odbycie


Gość Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu przy odbycie pojawiają mi się białe krostki, nie swędzą i nie utrudniają życia, ale nagle jest ich coraz więcej. Nie są duże, ale są. Co to może być? Do jakiego lekarza się udać? Czy może to być jakaś zakaźna choroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to co Pan opisuje nie wskazuje na chorobę zakaźną. Wydaje się po opisie, że mogą to być powiększone, zaczopowane gruczoły łojowe, które w tej okolicy występują w bardzo dużej ilości. Najlepiej z tym problemem udać się do dermatologa. On wyjaśni po zbadaniu czym mogą być te krosty i jak je leczyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni odczuwam nieprzyjemne swedzenie odbytu. dzisiaj podczas kapieli wyczulam male guzki przy wejsciu odbytowym. sprawdzialm w lusterkuu i zobaczylam kilak bialaych dosc duzych wypuklych krost co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goska220v

Witam, mam nieopodal odbytu krostki. Wyglądają jak malutkie bomble podskórne, nie swędzą, lecz gdy próbowałam je zdrapać, zaczęła lecieć krew. Jest to wstydliwy temat, więc jak narazie szukam porady w internecie. Czy powinnam się martwić? Czy jakoś mogę się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, to mogą być kłykciny kończyste (wirus HPV) lepiej iść z tym do lekarza i do dermatologa również. Co do samej krwi (bez białych krostek) to też mi się przydarzyło, ale wtedy też leciała mi krew z warg i była w moczu, okazało się ze ta cała makabrycznie zaczynająca się sprawa była skutkiem niedoboru witaminy K. To była sesja i strasznie mało jadłem i to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem : swędzenie nie do zniesienia i małe białe grudki wokół odbytu i ranki , peknięcia skóry w odbycie. Nic nie pomagało ani maści ani szczególna higiena ani leki przeciwuczuleniowe. Dopiero jak zacząłem eliminować z diety poszczególne składniki okazało się że od przetworów mlecznych. Odkąd przestałem pić mleko i jego przetwory jogurty, maslanki , twarogi i sery itp. to wszystko odstawiłem i przeszło jak ręką odjął. po tygodniu nie było sladu i mam spokój. Spróbujcie może wam też pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam uczulenie na przetwory mleczne i u mnie pojawiło się to samo. Najpierw zaczęłam mieć problemy ze stolcem (ciągłe rozwolnienia i dziwny kolor). Kiedy odstawiłam mleko po tygodniu przeszło, ale czasem pozwalam sobie na jakieś przetwory mleczne, więc być może guzki pojawiły się z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość też miewam

Najczęściej opisane tu przypadki to zapchane gruczoły łojowe. Niektóre wągry udaje się wycisnąć podczas mycia, z odrobiną mydła. Ale najlepszym rozwiązaniem jest nie obrzydliwa partnerka lub partner (zależnie od okoliczności i orientacji seksualnej), która (lub który) usunie cyklicznie tą przypadłość. Można to sobie zrobić na wzajem, chyba każdy ty ma nie zależnie od płci i wieku. (z wiekiem jest tego więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BOB BUDOWNICZY

podaj adres to przyjade  i ci to naprawie wezme swojego dinozaura  i pere tytanów oni dadzą ci takie wpierdol że ci się spodoba

lubie pomagać                   

 

 

ZDZISŁAW BOBER          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×