Krostki na żołędziu i penisie

użytkownik
Marek

Mam 20 lat i od kiedy właściwie interesuje się sprawami mojego członka ( 14 lat) znajdują się na nim małe krostki koloru jaśniejszego od skóry. Umiejscowione są one na żołędziu, głownie u ujścia cewki moczowej, oraz pod napletkiem, z tym, ze tylko na dolnej części penisa. Są maleńkie około milimetra średnicy. Nie bolą, nie swędzą.

http://img807.imageshack.us/img807/2372/zdjcie0090.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/322/zdjcie0085f.jpg

Ostatnio trafiłem na artykuł o kłykcinach kończyńczystych, jednak nie opisywał on dokładnie tego schorzenia u mężczyzn i boję się czy to nie jest przypadkiem ta choroba. Jednak nie mogłem się nią zarazić przez kontakt płciowy, jedyna możliwość to kontakt z toaletą.

Na mosznie i skórze na penisie mam niegroźne prosaki, ale czy mogą one występować również pod napletkiem i na żołędziu?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Reklama
użytkownik
....Ala

W okresie dojrzewania jak donoszą statystyki ponad 20% mężczyzn pojawiają się w okolicach genitaliów, głównie na skórze prącia, jąder, a niekiedy również na żołędzi tzw. prosaki często pozostają .Leczenie farmakologiczne prosaków jest na chwilę obecną zupełnie bezowocne. Na rynku jak na razie brak preparatów skutecznych. Próby zastosowania Alantanu, Metronidazolu, Acykloviru, Zoviraxu, przeróżnych maści antybiotykowych i wielu innych nie przynoszą oczekiwanych rezultatów i wydają się być bezzasadne.

użytkownik
Marek

Więc na pewno nie są to kłykciny kończyste?

użytkownik
marek

Może ktoś rozwiać moje wątpliwości czy nie są to kłykciny kończyste?

użytkownik
Problematyk

Ja również mam prosaki na penisie.. mam 15 lat.
Na żołędziu przed tą dziurką moczową oraz tą drugą co wylatuje nasienie,
mam malutkie krostki koloru skóry (może trochę jaśniejsze).. cały czas się boję
a rodzicom nie powiem :/ Nie szczypią, nie bolą.. - może czasami coś czuć,szczypanie lecz samo szczypanie było odczuwalne gdy nawet niczego takiego nie miałem - to już jest normal, więc się nie boję.

Skoro to nic poważnego trochę się uspokoiłem.. ale czy aby na pewno?
Jeżeli możesz odświesz zdjęcia.. porównam z moim.. :/

użytkownik
Anonim

Mam ten sam problem od jakiś 2 lat wydaje mi się ze to nic powarzonego ale pewności nie mam

Twoja odpowiedź