Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwójny strumień moczu podczas wzwodu


Gość Antoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam nastepujacy problem, ktory sie ostatnimi czasy jakby nasilil albo wczesniej go bagatelizowalem. Chodzi o to, ze w momencie jak moj penis jest w wzwodzie badz lekkim wzwodzie i oddaje mocz to wylatuje mi jakby podwojny strumien moczu - z gory i z dolu - z moich podejrzen wynika ze dzieje sie tak bo w zwodzie w cewce moczowej musi sie cos powiekszac - jakby jakis guzek albo cos w tym stylu. W momencie jak penis jest w opadzie oddaje mocz normalnie chodz zdarza sie ze jak jest lzejszy strumien to przez 2,3 sekundy plynie mocz jakby 2 struimeniami a pozniej sie laczy w jeden - czy to jest normalne? Czesto czuje w zoledziu w ujsciu cewki moczowej lekkie pieczenie badz uczucie niedokonca oddanego moczu. Czy problem moze byc powazny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szwagier

Ktos rozwiązał ten problem? Mam tak samo od dłuższego czasu, wczesniej piekło w cewce, jakies czasami kłucia były, teraz tylko opuchnięte, zaczerwienione no i ten strumien podwójny no i dziwna skóra na napletku, pamiętam ze kiedys mialem normalną, teraz jest taka jakby foliowa, pomarszczona (to nie ze starosci!!) oczywiscie lekarze mowia ze to normalne (nie jestem idiotą, wiem jak wyglądało przed zachorowaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja z tym dziwnie wygladajacym ujsciem mam niby zapalenie prostaty. podczas oddawania moczu nic mnie nie piecze ale te wargi są. lekarze mowia ze jest dobrze a widze przecierz ze nie jest. komus sie udalo wyleczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×