Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na nosie po operacji plastycznej


Gość ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. 3 lata temu przeszlam operacje plastyczna nosa, jakis miesiac temu zauwazylam jakies zgrubienie na srodku nosa, czy moze byc to skutek uboczny po operacji? czy jest mozliwe ze ten garb sam wyrosl,z tego co pamietam niemialam zadnego mocnego uderzenia w nos w ostatnim czasie, raz uderzylam nim w cos ale niebylo to na tyle mocne poniewaz nos mnie wogole nie bolal.dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie ma to nic wspólnego z przebytym zabiegiem plastycznym nosa. Możliwe, że powstał samoistnie jakiś drobny włókniak lub tłuszczak na nosie. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to mozliwe zeby taki wlokniak albo tluszczak byl twardy? mam takie 2 guzki na nosie jeden jest tez w gornej czesci nosa na poczatku wyczuwalam tam jakby mala chrzastke a teraz zrobil sie z tego twrdy guz i tez nie bolii obydwa znajduja sie pod skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu gipsu po operacji też miałem na nosie gulke. Była twarda,lekarz mówił że się wchłonie ale nic z tego. Po kilku miesiacach pojechałem znowu do tego chirurga i niby ścinałta gulke,ale zrobiła się opuchlizna ,minęły 2 miesiące a gulka nie zniknęła!!! Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam rpbolem we wrzesniu w 2010 roku mialam korekcje nosa i walsnie tez wycuzlam teraz taki maly guzek na nosie zastanawiam sie mzoe on poprostu źle sie zrosl planuje jechc z tym do elakrza ktory robilz abieg,aby cos doradzil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki guzek na srodku nosa, a wlasciewie nad nosem...jakby po miedzy brwiami. Jestem 9 dni po operacji i nie wiem co to jest. Dzis mialam sciagany gips, ale nie zauwazylam wtedy tego, a dopiero w domu :( Za jakies 3 tyg mam spotkanie z chirurgiem i sie zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 16:01, Gość Jozef napisał:

JA 4 lat TEMU,POSMAROWALEM ZELEM KETANOL I POWSTAL GUZEK NA NOSIE.DERMATOLOG OGLADA,BYLEM U-5-O TO NIC TAKIEGO. NIESTETY,NOS POWIEKSZONY,NIE BOL I...

Nie krzycz smierdzący pisowski d/ebilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×