Złamana ręka w nadgarstku i puchną palce

użytkownik
Jarek

Witam, wczoraj złamałem ręke w nadgarstku, nastawiono mi gość i założono gips. Moge ruszać palcami lecz są one spuchnięte w miejscu gdzie łącza sie z dłonią czy tak powinno być?? Czy lepiej z tą opuchlizną udać się do lekarza??

Reklama
użytkownik
Hause

Radzę iść do lekarza bo jak palce są opuchnięte to może nie dopływać krew

użytkownik
ewa

Ja tez mam zlamana reke w nadgarstku,spuchniete palce to normalny proces gojeniaz wyjatkim ze poruszasz palcami tak twierdza holenderscy chirurdzy.

użytkownik
mirek

Mam złamaną kość promieniową nadgarstka ,operacja reka spuchnieta nie moge zginac palców

użytkownik
Natalia

Ja też mam złamaną rękę w nadgarstku i też mam spuchnięte pale jeśli możesz nimi ruszać to jest dobrze natomiast jeżeli nie możesz nimi ruszać to musisz iść do lekarza.

użytkownik
Mietek:))

Pomóżcie mi ja mam złamany nadgarstek i opuchnięte palce.
i nie wiem co robic !!

użytkownik
Nina

Jak ja miałam złamaną rękę w nadgarstku i nastawianą ją operacyjnie, to mój lekarz kazał mi trzymać rękę w górze, mniej więcej na poziomie serca, albo trochę wyżej (nie pamiętam dokładnie) no i ruszać palcami.

użytkownik
olka

Ja miałam złamaną ręke i palce miałam spuchnięte ale kazali mi rękę trzymać w górze żeby opuchlizna zeszła

użytkownik
ika

Ja też miałam złamaną rękę w nadgarstku ale jej lekarz nie nastawił i po jakimś czasie usuneli mi kawałek kości i dzisiaj mam problem z ręką boli i puchnie nie mogę dzwigać ciężko mi sę pracuje i nie wiem co mam robić.

użytkownik
ADAM

IKA to może być zespół sudecka. Ja złamałem lewą rękę 4 dni temu i też mam opuchliznę. Mogę ruszać palcami, ale też się martwię czy wszystko jest w porządku. Czekam jeszcze 3 tygodnie i 3 dni. Zobaczę jak to będzie wyglądać po zdjęciu gipsu.

użytkownik
Maria

Dołączę do grupy złamanych nadgarstków -ja złamałam przed wczoraj ręka boli i puchnie wczoraj byłam u lekarza i popuścił mi gips w niektórych miejscach bo uciskał i palce były zimne teraz są spuchnięte al ciepłe więc sprawdź jeśli są zimne to idź do lekarza bo są niedokrwione

użytkownik
Maria

Aaaaaaaaa teraz dopiero widzę że to sprawa sprzed 2 lat ale może komuś pomoże

użytkownik
baja

Witam, stare sprawy, ale na temat.Ja złamałam rękę w nadgarstku paskudnie.Jutro będzie 5 tygodni, ciągle mam opuchnięte palce i boli.Nie mam gipsu, a do lekarza dopiero za 13 dni. Czy będzie dobrze?

użytkownik
Wiktoria

Wczoraj złamałam sobie kość promieniową. Gdy rano się obudziłam bolały mnie palce i zaczeły puchnąć ale moge nimi ruszać. Mama mówiła że opuchlizna niedługo zejdzie i nie ma się co martwić bo to normalne. Mało wiem o złamaniach bo pierwszy raz mam coś złamane. Prosze o rade bo wizyte mam dopiero za 2 tygodnie

Twoja odpowiedź