Alkohol a leki na nadciśnienie

użytkownik
Jan, Poznań

Pytanie do lekarzy.
Czy podczas spożywania( przez miesiąc czasu ) alkoholu, można brać leki na obniżenie ciśnienia?
Leżąc w szpitalu na oddziale kardiologicznym, lekarz powiedział, że należy tak robić .
Proszę o opinię w tej kwestii.
Z góry dziękuję.

Reklama
użytkownik
haemophilus

Proszę jeszcze napisać o jakie leki chodzi. W leczeniu nadciśnienia stosuje się wiele leków.

użytkownik
Jan. Poznań

Chodzi o lek: Enarenal 5mg oraz lek na prostatę Zoxon 2mg.
Czy naprawdę mogę brać leki nadciśnieniowe podczas picia alkoholu?

użytkownik
stapler

Leków nigdy nie wolno łączyć z alkoholem. Jednak alkohol w niewielkich ilościach przy tych lekach nie jest przeciwskazany.

użytkownik
Jan, Poznań

Bardzo dziękuję.

użytkownik
mirka

Mąż bierze leki i pije

użytkownik
lida

Czy można brać leki i pić wódkę ja myślałam że nie
mąż mam w teraz zapalenienie żył bierze zastrzyki w brzuch i też wypije

użytkownik
daniel

Biore leki na cisnienie Celipres 200 cz moge na to wypic alkohol

użytkownik
dan

Ja biorę actelsar jeszcze nie piłem alko ale pytałem lekarza i powiedział że można łączyć oczywiście z umiarem ale ja i tak się boję

użytkownik
blublu

A ja się nie boję jak wypiję to wypiję...ale upić się nie upijam. mam to w nosie jak zadziałają z lekami na nadciśnienie....

użytkownik
ania

Ja rano biore na nadciśnienie *piramil 10mg i ćwiartke nebikartu5mg a wieczorem biore adipine 10mg ,i teżwypije drinka

użytkownik
wampirek

No ja nie wiem...

użytkownik
jola

Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji

użytkownik
jola

Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji.Biore Valzek nie ma skutków ubocznych.Ale tyje.

Twoja odpowiedź