Alkohol a leki na nadciśnienie

u?ytkownik
Jan, Poznań

Pytanie do lekarzy.
Czy podczas spożywania( przez miesiąc czasu ) alkoholu, można brać leki na obniżenie ciśnienia?
Leżąc w szpitalu na oddziale kardiologicznym, lekarz powiedział, że należy tak robić .
Proszę o opinię w tej kwestii.
Z góry dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Proszę jeszcze napisać o jakie leki chodzi. W leczeniu nadciśnienia stosuje się wiele leków.

u?ytkownik
Jan. Poznań

Chodzi o lek: Enarenal 5mg oraz lek na prostatę Zoxon 2mg.
Czy naprawdę mogę brać leki nadciśnieniowe podczas picia alkoholu?

u?ytkownik
stapler

Leków nigdy nie wolno łączyć z alkoholem. Jednak alkohol w niewielkich ilościach przy tych lekach nie jest przeciwskazany.

u?ytkownik
Jan, Poznań

Bardzo dziękuję.

u?ytkownik
mirka

Mąż bierze leki i pije

u?ytkownik
lida

Czy można brać leki i pić wódkę ja myślałam że nie
mąż mam w teraz zapalenienie żył bierze zastrzyki w brzuch i też wypije

u?ytkownik
daniel

Biore leki na cisnienie Celipres 200 cz moge na to wypic alkohol

u?ytkownik
dan

Ja biorę actelsar jeszcze nie piłem alko ale pytałem lekarza i powiedział że można łączyć oczywiście z umiarem ale ja i tak się boję

u?ytkownik
blublu

A ja się nie boję jak wypiję to wypiję...ale upić się nie upijam. mam to w nosie jak zadziałają z lekami na nadciśnienie....

u?ytkownik
ania

Ja rano biore na nadciśnienie *piramil 10mg i ćwiartke nebikartu5mg a wieczorem biore adipine 10mg ,i teżwypije drinka

u?ytkownik
wampirek

No ja nie wiem...

u?ytkownik
jola

Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji

u?ytkownik
jola

Ja tez biorę leki na nadciśnienie. Rano. A po poludniu lub wieczorem. Pije piwo. Boje się konsekwencji.Biore Valzek nie ma skutków ubocznych.Ale tyje.

u?ytkownik
Adam

Ja zaczelam brac prestarium rano od paru dni mam apetyt na piwo niewiem czy moge

Twoja odpowiedź