Napletek nie schodzi z żołedzia

użytkownik
Tomek z Katowic

Mam 16 lat i jeszcze nigdy nie sciagałem napletka.... masturbuje sie codziennie nawet z trzy razy, ale jeszcze nigdy go nie sciagnołem, boje sie ze cos nie tak, bo jeli chce go sciągnoć przy zwodzie czyli jak jest normalny to moge go sciagnać, ale jesli mi stanie to moge al tylko troszke, skóra mi sie rozciagnie zczasem czy mam cos robic czy jak? jesli to zrobie bedzie bolało? co mam robic? prosze o pomoc i zgóry dziekuje...

Reklama
użytkownik
stapler

Trzeba zawsze do końca ściągać napletek aż zejdzie za rowek zażołędny. Tak należy postępować, aby nie wytworzyła się stulejka i nie należy się tego obawiać. Na początku może to trochę boleć, ale w miarę ćwiczenia wszystko dojdzie do normy.

użytkownik
darek 16

Mam 16 lat... wszystko wydaje sie ok... skórka idealnie schodzi i z wytryskiem tez jest idealnie... ale dlaczego jak sie dotykam zołedzia to on boli ? prosze o szybka odp... z góry dziekuje:)

użytkownik
stapler

Może w chwili obecnej to jakiś stan zapalny. Musi zbadać Cię lekarz i zadecydować o dalszym postępowaniu.

użytkownik
pilo

Mam 15 lat obawiam sie ze mam stulejke .... podczas wzwodu nic mnie nie boli ale zanim zaczalem *naciagac* napletek to mi nie schodzil z zoledzia ... teraz tez nie schodzi do konca ale *naciagam* od niedawna wiec moze wszystko bd takie jak powinno??? wgl jak ma to wygladac?? Jestem prawiczkiem i nie wiem jak mam *naciagac* ten napletek prosze o info z gory dzieki

użytkownik
a

Witam
Mam problem z napletkiem.Mam 14 lat i niedługo będę miał badanie bilansowe i dowiedziałem się że sprawdzają tam *czy napletek schodzi*.Nie wiedziałem, że napletka należy zdejmować i nigdy tego nie robiłem.Spróbowałem ale nie zszedł a ponadto zauważyłem że jego górna część jest zrośnięta z żołędziem.
Ponadto część żołędzia którą udało mi się *odsłonić* jest bardzo czuła na dotyk i boli kiedy ją dotyka...
Co powinienem zrobić, to normalne, czy to przejdzie?

użytkownik
ktoś

Ja mam podobny problem... napletek podczas zwodu penisa schodzi z żolędzia ale pod nim tworzą sie faldki skory i dalej nie da się naciągnąć skora. Czy napletek ma byc odrobiną skory przyczepiony do żolędzia czy powinien się caly odkleić? Mam 15 lat i proszę o pomoc *(

użytkownik
yyy

Kurde czy w wieku 13lat mozna zdjac napletke??

użytkownik
yyy

Aaa... jak sie ma 13lat too ma sie jeszcze w tedy stulejke??

użytkownik
Bombinor

Witam mam 14 lat nieumiem sciągnac wogule napletka jak naciągne to robi sie w Penisie tylko mała dzióreczka....Prosze o pomoc Z góry dziekuję...

użytkownik
DrNaplet

Idz do chirurga ale najpierw do psychiatry

użytkownik
okosos

Ja jak miałem 12 lat to pierwszy raz zdjąłem i gdy dotknąłem żołędzia też bolało a z wiekiem przestanie. Teraz mam 14 lat i już nic nie boli

użytkownik
kornek16

Mam 16lat i nie schodzi mi napletek z żołedzia a na dodatek mam krzywego w doł i w bok.

użytkownik
kornek16

Aha i jeszcze mam wielka żyle na penisie:( Co robic? prosze o szyba odpowiedz

użytkownik
kokos

Ale macie problemy ja mialem z 11-12 lat i sciagnolem *] ogladalem sobie tv i sie bawilem i sciagnolem i zadnego problemu nie bylo *]