Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone ujście cewki moczowej w penisie i uczucie wyciekania moczu


Gość Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gregor

Witam wszystkich. Mam ten sam problem ok 7 mc.Zaczelo się od wycieku z cewki.Problem wycieku wyleczony diagnoza zapalenie prostaty. Pózniej zaczęło się swędzenie w cewce,pieczenie przy oddawaniu moczu oraz opuchnięte ujście cewki. Zrobiłem wymaz u urologa i nic.Powiedzial żeby się nie przejmować.I tak zrobiłem.Jednak ujście cewki puchło a czasami się zmniejszalo.Pieczenie było nadal i z czasem doszedł dyskomfort ze po oddaniu moczu i schowanym interesie w slipy wyciekala wydzielina podobna do spermy.Dodam jeszcze ze w cewce jak odchyle to jest lepko. Za porada znajomego udałem się pod wskazany przez niego adres do poradni w wawie bakteriologicznej. Zrobiłem wszystkie możliwe badania które wskazują przy tych objawach na choroby weneryczne.Koszt badań b.duzy.Ale żeby być całkowicie spokojnym kasa się nie liczy. A wiec po 5 tygodniach odbieram wyniki. Wszystko prawie ok. Ale tak jak kolega Piotr pisał suchy zolodz.I tu jest problem.Moj rownież jest suchy i pomarszczony.Pani magister powiedziała ze tak ostro go mylem ze zmylem z niego flore bakteryjna i teraz bedą się czepialy wszelkie chorobstwa i dolegliwości. Oprócz tego z badań wyszła bakteria koli i kalowa. Zaznaczam ze są to bakterie gdzie ok 80% z nas je posiada i nie dają żadnych problemowych objawów. Nie dają bo organizm je zwalcza jak się pojawia. Antybiotyki na te bakterie nie działają. Po długiej rozmowie zalecone mi pic sok z aronni i brać urosept.Ma to służyć temu ze będę wyplukiwal bakterie z cewki a aronia ma za zadanie w cewce utworzyć coś w rodzaju warstwy ochronnej. Jeśli to nie Pomorze to trzeba wychodowac antybiotyk ze szczepów bakterii.Narazie zmian nie widzę ale napisze jak coś się zmieni.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytałem na tym forum wypowiedzi,i stwierdzam ze mam podobny problem...czy ktoś z was zdiagnozował tą dolegliwość i czy jest ona niebezpieczna dla mnie,ale równie dla mojej partnerki.....bardzo proszę o odpowiedz osoby ktore przez to przechodziły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ryk_mp@wp.pl

Witam wszystkich, z podobnym problemem jak tu opisany mam sam do czynienia od ponad 6 m-cy. W tym czasie zrobiłem masę badań na wszystkie rodzaje chorób wenerycznych (zerzaczka, kila, ureaplasma, mykoplasma, chlamydia, rzesistek - kilka z nich parę razy + masę wymazow w których sporadycznie pojawiały się bakterie enterococcus, escherichia + raz klabsiella), do tego wizyty u różnych lekarzy i masa wydanych pieniędzy + 4 kuracje antybiotykowe(po czasie mogę stwierdzić że większość tzw. *Lekarzy* to nieuki, potrafią tylko przyjmować kasę i leczyć łatwe przypadki). Opuchlizna nie znikala. Wracając do tematu - trafiłem wkoncu do starszego profesora we Wrocławiu. Tutaj dostałem informacje, ze w tkance zoladzia namnozyly się bakterie, które ciężko wykryć w badaniach laboratoryjnych. Leczenie trwało ponad 1 m-c i polegało na: 10 dni moczenie penisa przez 30 min. w nasycony roztworze soli kuchennej z niewielką ilością nadmanganianu 10 dni maść argosulfan rano i wieczór ......I tak przez 40 dni. Do tego dodane przemywanie Octanisept em. Powodzenia w leczeniu Panowie. Ps. Uważajcie na sex analna bez zabezpieczenia, w jacuzzi i inne tego typu-* tj. Enterococcus* y i inne cholerstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powiększone ujście cewki moczowej mam od 2 lat. Pojawiło się to po długim, niezabezpieczonym stosunku seksualnym. Ujście wygląda jak dwie spuchnięte wargi. Poza tym ścianki cewki nie przylegają do siebie jak kiedyś tylko stanowią otwarty otwór. Opuchlizna czasami powiększa się po wytrysku. Zauważyłem także większy wyciek substancji wyglądającej jak preejakulat (przezroczysta, bez zapachu i lekko lepka), przed i po wytrysku. Nie odczuwam żadnego swędzenia, bólu, czy pieczenia (może czasami delikatne). Robiłem testy na kiłę, rzęsistek, chlamydię, grzyby, badanie moczu. Nic w nich nie wyszło. Byłem u 3 urologów. Leczenie polegające na stosowaniu antybakteryjnych i antygrzybicznych leków nie przyniosło żadnego efektu. Komuś udało się wygrać z tym cholerstwem? Jak nazywa się ten profesor z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobne objawy chyba od dwóch lat. Zaczęło się od przygodnego stosunku seksualnego, mialem infekcje, ktora niby zostala zaleczona. Jednakze powstaly zmiany na penisie. Jest wysuszony, skora jest foliowa. Ujscie cewki jest zaczerwieniona i spuchnieta, wyglada jak spuchniete wargi. Na tym forum znalazlem podbny temat, w ktorym ludzie opisywali problem *wyszuszonego foliowego napletka*. Zauwazylem, ze jest to zbieżne z wystepowaniem opuchliny na ujsciu cewki. Dodam ze objawy jakie wystepuja od jakiegos czasu to dziwne miejscowe skurcze na calym ciele, uczucie jak gdyby cos poruszalo sie pod skora, wystepuje tez drganie powiek. Lykam duze ilosci magnezu, a skurcze nie ustaja, staram sie zachowac odpowiednia kwasowosc organizmu. Nie podejmowalem zadnego leczenia antybiotykowego od czasu *zaleczenia* pierwszej infekcji, gdyz czytajac na forum opisy osob z podobnymi objawami, doszedlem do wniosku, ze leczenie antybiotykami tylko pogarsza sprawe, a bakteria czy cokolwiek to jest, nie zostaje zniszczona, gdyz schowana jest gdzies gleboko w tkankach. Mam nadzieje, ze komus uda sie rozwiazac ten problem. Sproboje leczenia, ktore opisal kolega wyzej: *Leczenie trwało ponad 1 m-c i polegało na: 10 dni moczenie penisa przez 30 min. w nasycony roztworze soli kuchennej z niewielką ilością nadmanganianu 10 dni maść argosulfan rano i wieczór ......I tak przez 40 dni. Do tego dodane przemywanie Octanisept em. * Pozdrawiam i powodzenia w walce z ustrojstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było tak jest. Szczerze mówiąc olałem sprawę bo to nie boli itp. Ale opuchnięte ciągle i podwójny strumień moczu się zdarza. Po wypłacie idę do dermatologa i powiem mu ze chce zeby mi przepisal argosulfan bo to jakiemus kolesiowi pomoglo. Nie bede bral antybiotykow bo tylko grzybicy mozna dostac. Sprobuje tej metody z maczaniem w wodzie z solą i nadmanganianem potasu i smarowaniem argosulfanem. Z tego co widzialem to dosyc drogi lek, 170 zl za tubkę 400 g. Ale cóż, czas zaleczyc to ustrojstwo. Powodzenia panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Ujście cewki puchnie mi przy podrażnieniu w jakikolwiek sposób i mam jakieś takie zgrubienia, plus mała krosta w tym miejscu. Jak dotknę bardziej to boli. Jestem tego samego zdania, że spora cześć lekarzy to nieuki. Również wydałem masę pieniędzy na lekarzy, badania. Proszę o podanie jakichś namiarów na tego Pana dr z Wrocławia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×