Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długotrwaly ból jąder


Gość FIDEL

Rekomendowane odpowiedzi

Bol jader dreczy mnie juz dlugi okres tak ze zdarzylem sie do niego przyzwyczaic!?ale od paru miesiecy nasila sie!wyglada to tak ! Na prawym jadrze o gory wyczuwalny guz dosc duzych rozmiarow i mietki,bol czuje takze z dolu jadra,lewe jadro boli mnie troszeczke mniej,trudnosci w wyproznianiu bol w cewce podczas sikania ale nie caly czas,wydzielina podczas sikania koloru bialego tez nie caly czas tylko czasami,wzdecia,kurczaca sie moszna tak ze jadro czasem z niej wychodzi bo sie w niej nie miesci!bolw okolo i chyba spuchnieta troche prostata boli przy naciskaniu !prosze o pomoc!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta druga przyczyna?bylem u lekarza dwa razy prywatnie,przepisdal mi jakies leki ktore nic mi nie pomogly i zadnych konkretnych rzeczy sie nie dowiedzialem mialem usg lekarz powiedzial ze wszystko wporzadku ale nie jest bo gdy powiedzialem o guzie on powiedzial ze nic nie wyczuwa na usg nic nie widzi i na tym sie skonczylo zaplacilem na wizyte na kontrol przyszedlem i powiedzialem ze dalej nic przepisal mi inne leki wyjechalem za granice do pracy zjadlem wszystkie leki i nic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.bylem u urologa,Te objawy drecza mnie bardzo dlugo(pare lat) czasem mniej czasem bardziej !jestem caly czas z jedna osoba i nie miewalem nigdy zadnych stosunkow z inna osoba!byc moze druga strona ale tego nie jestem w stanie okreslic przykro mi bardzo!obecnie jestem za granica ibede w polsce w grudniu ok tygodnia i nie wiem czy jest sens isc tam do lekarza bo nie mam pojecia czy zdarze ewentualnie zrobic jakies badania !co radzicie?1please dajcie jakies konkretne porady co robic gdzie sie udac jak rozwiazac ten problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arturszmyt@o2.pl

witam od 3 tygodni mam dosc silne bole jadra lewego az rwie mnie noga i czasami nie moge sie ruszyc jakis rok temu mnialem kamien na nerce i potrzne bole podobne objawy bylem u urologa i niby wszystko ok co mama dalej robic bul jest nie znosny zaznacze ze pracuje fizycznie pozdrawiam arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×