Guzek na głowie pod skórą

użytkownik
kama

Witam. poradzcie mi co to może być? na czubku głowy mam około 1 cm guzek pod skórą jak go dotykam to on się *rusza* . guzek jest twardy mam go od około czterech lat urósł do 1cm i narazie nie rośnie. czy to jest kaszak czy może nowotwór lub jakieś zmiany pod skórne. ogólnie ten gózek mnie nie boli ale martwi

Reklama
użytkownik
stapler

Zapewne jest to kaszak. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio do chirurga. Zapewne będzie trzeba ten guzek usunąć. O wszystkim zadecyduje chirurg po badaniu.

użytkownik
kama

Narazie poczekam z wizytą u chirurga nie sadzę zeby był to kaszak bo nie jest miekki tylko jakby pod skórą była *pestka od wiśni* i to jest twardy guzik. czy kos z was miał tez taki guzik. prosze o odpowiedz

użytkownik
olcia

Witam ja mam od roku na samym środku kości potylicznej guzka nieruchomego i twardego, byłam z tym u lekarza rodzinnego, który powiedział ze jak nie boli to zostawić w spokoju. Lecz ja i tak myślę i martwię się tym guzem myślę, że może to być kostniak lub guzowatość potyliczna. Kama myślę, że wiele ludzi ma takie *coś* i na razie nie ma się czym martwić. Pozdrawiam

użytkownik
kama

Hej olcia. ale mysli same przychodzą i człowiek ciągle sie zastanawia co to może być. miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok. mnie jak narazie nie boli wiec niewybieram sie do lekarza. pozdrawiam.

użytkownik
Marzena

Witam moja 17 miesieczna corka ma guzka z tyłu głowy on sie rusza pod palcem bardzo sie tym martwie co to moze byc?

użytkownik
Maryss

Witam,
Też mam taki problem. Mam twardego,nieruchomego guzka z tyłu głowy. Strasznie się wystraszyłam w szczególności kiedy przejrzałam internet i poczytałam co to może być. Poszłam do lekarza i okazało się, że to węzeł chłonny - mam zapalenie gardła i dróg oddechowych. Dostałam antybiotyk i powinno przejść.Tak więc nie panikujcie. Ale wizyta u lekarza zawsze w takich przypadkach jest wskazana. Pozdrawiam.

użytkownik
kama

Witam. a ja jednak odważyłam się iść do lekarza z tym guzem i jak się okazało jest to ziarniniak skóry. teraz tyko idę sie zapisać do chirurga na wyciecie tego i problem będzie z głowy:) więc wszystkim radze niezwlekajcie i idżccie do lekarza.

użytkownik
kama

Dziś już mam zabieg usunięcia ziarniniaka

użytkownik
Karolina

Witam,też mam podobny problem ale nie wiem czy to jest to samo.Boję sie że to może być coś gorszego:(

użytkownik
kama

Jeśli to tak wygląda jak u mnie to na 100 procent niemasz się czym sie przejmować bo to na pewno nie jest nic poważnego tez się bałam ale poszłam do chirurga i mi wyjaśnił co to jest. po prostu był to kaszak typu ziarniniak

użytkownik
Weronika

Hej ja też sie troche wystraszyłam bo mam takiego małego guzka z tyłu głowy..troche sie boje....

użytkownik
Weronika

Pomóżcie :)poradzcie coś

użytkownik
KARINA

Witam:)mam 21 lat,Rowniez od jakiegoś czasu mam malego gózka mniej więcej na środku głowy. Jest twardy,nie przemieszcza się. Ale od niedawna czesto boli mnie głowa,zle sie czuje i mam bardzo nie regularne miesiączki...ale normalnie funkcjonuje. Znajomi mówią że to ze zmeczenia,stresu... czy może tak być? Powinnam się martwic?

użytkownik
jotnet

Mam podobne objawy do Kariny. Ponawiam pytanie.