Kolejna operacja bariatryczna w Polsce

u?ytkownik
Dorota

Moje pytanie dotyczy Lap Band revision. Dwa i pol roku temu mialam zalozona opaske zoladkowa, schudlam prawie 50 kilogramow ale w bardzo powolnym tepie i w ostatecznosci okazalo sie, ze moja opaska byla za mocno doscisnieta i niestety obsunela sie. Ponadto uwazam, ze ta metoda nie do konca jest dla mnie skuteczna....po 6 miesiacach mozliwosci spozywania plynow nie schudlam wystarczajaco...Obecnie opaska zostala poluzowana do polowy i od miesiaca przytylam 7kg!!! Poszukuje kliniki w Polsce, ktora bedzie w stanie przeprowadzic operacje innego typu...nie do konca wiem jaki bylby dla mnie najodpowiedniejszy... Obecnie waze zaledwie 100kg ale nie chce czekac do momentu jak przytyje kolejne 50 albo i wiecej.. Prosze o pomoc! Mieszkam w USA i moje ubezpieczenie nie pokryje kolejnej operacji dopuki nie przytyje ponownie....czego bardzo chce uniknac zwlaszcza,ze grozi mi cukrzyca ktorej probowalam uniknac za pomoca opeacji...

Dziekuje

Reklama
u?ytkownik
stapler

Radzę w tej sprawie skonsultować się z oddziałem chirurgii ogólnej szpitala w Wejherowie. Oddział wykonuje w bardzo dużej ilości operacje bariatryczne różnego typu metodą głównie laparoskopową.
patrz:
http://chirurgia-wejherowo.pl/

u?ytkownik
kate

Ja przeszlam ta operacje 4 lata temu .......nawet efekt jest calkiem niezly schudlam 110 pounds .....mam jeszcze 40 do idealnej wagi........szukam tez kliniki w polsce na poludniu polski ktora zajmuje sie wypelnianiem .......

dziekuje

Twoja odpowiedź