Lewa skroń, ból i pogrubienie

użytkownik
Patryk

Witam. Ostatnim czasy mam uciążliwe, lecz niemocne bóle głowy, a dokłądniej lewej strony czaszki, aż do lewej strony szyji. Parę dni temu zauważyłem, że mam lekko grubszą skroń lewą od prawej. Powinienem się tym przejąć? Proszę o pomoc!

Reklama
użytkownik
haemophilus

A czy ból przechodzi po lekach przeciwbólowych? Czy występuje gorączka lub inne objawy? Bóle głowy są dość trudnym objawem w zasadzie większości chorób. Jeśli ból jest rzeczywiście uciążliwy to lepiej udać się do lekarza.

użytkownik
stappler

Najlepiej udać się z tym problemem do neurologa. On powinien zdiagnozować te bóle. Oczywiście zbada Panią także i określi czy rzeczywiście są jakieś zmiany w zakresie skroni i mają one coś wspólnego z bólem.
Pozdrawiam.

użytkownik
ewes

Ja mam podobnie. Z tym, ze ból jest taki jakby ktos mie nieźle przywalił w lewą skroń. Na początku jest straszny potem stopniowo ustaje, ale powtarza sie. Do neurologa idę za miesiąc a żadne tabletki przeciwbolowe nie pomagaja. Jest moze jakis sposob zeby zmniejszyc te bole?

użytkownik
Angela

Też mam taki ból. U mnie sie to utrzymuje juz od paru miesiecy.. Na początku ból trwał po pare sekund i nie byl mocny. Praktycznie nic nie czulam. Ale w odtatnich tygodniach sie to nasilil. A faktycznie pare dni temu zauwazylam zgrubienie... Ale mam juz umowiana wizyte do lekarza wiec mam nadzieje ze w koncu dowiem sie co to jest...
Pozdrawiam

użytkownik
xxxPokerxxxProxxx

Mam straszne bóle w lewej skroni tak (oko-skroń).Miewałem je w prawej skroni a teraz mam je w lewej bóle są straszne. Niewiem jak temu zapobiec Miewiam je Dlugi czas..

użytkownik
dorka

Ja mam 2 dzien ucisk w lewej skroni i troche to mnie wystraszyło.tydzien temu moj 3 letni synek uderzył mnie kamieniem w to miejsce i zastanawiam sie czy to nie od tego

użytkownik
ania 21 lat

Przez 3lata mam bole glowy boli mnie glowa w lewej stronie glowy bol jest nie do wytrzymania potem zaczyna mi sie robic ciemno przed oczami i trace przytomnosc na 2minuty.

użytkownik
Tomek

Proponuje zrobic rezonans magnetyczny oraz dno oka i badanie eeg

użytkownik
Tomek

Sam mialem zrobiona tomografie komputerowa ale nic nie wykazalo...silny bol lewej skroni zawroty w glowie i tak juz 9 miesiecy jest coraz gorzej...zyly na skroni sa wypelnione i pulsuja szybko caly czas

użytkownik
Dominika

Proszę pomóżcie mi 3 dzień mam straszne bule lewej skroni (tylko) nie wiem co to może być, miałam badane dno oka wszystko ok proszę o szybko odpowiedz ja tutaj dostaje nierwicy

użytkownik
Tomek 21

Sam mialem zrobiona tomografie komputerowa ale nic nie wykazalo...silny bol lewej skroni zawroty w glowie i tak juz 9 miesiecy jest coraz gorzej...zyly na skroni sa wypelnione i pulsuja szybko caly czas.Czy ktos wie do kogo sie z tym udac i co to jest wogle.dzieki z góry

użytkownik
Kristof

Tomek...do neurologa,prawdopodobnie to nerwica

użytkownik
Łukasz 24

Witam . od ponad 2 miesięcy boli mnie lewa skroń . Ból zaczyna się gdy wstanę z łóżka i utrzymuje się aż do późnego wieczora każdego dnia . W pierwszej fazie nastąpiła gorączka i właśnie pulsowanie żył . Dzięki temu mam bardzo widoczne żyły od ucha do czoła :( W tym czasie rzuciłem palenie oraz w krótkim odstępie wykryłem u siebie nadciśnienie , może to ma jakieś znaczenie . Dodam że mam jeszcze żylaki na lewej nodze oraz wrzody żołądka :( Za 3 tyg mam wizytę u neurologa to napisze coś więcej .

użytkownik
gerda

Nerwica... To przyczyna powyższych dolegliwości. Niestety...