Powiększenie warg sromowych mniejszych

użytkownik
Patrycja

Jestem niepełnoletnia, zauważyłam jednak u siebie zmiany w prawej wardze sromowej mniejszej, bo zrobiło się z nią coś w na obraz tego (źrodło zdjęcia : google ) : http://plasticka-chirurgie-praha.cz/img/labioplastika1.jpg . Mogę to ująć w palce, raczej nie boli, aczkolwiek jak się to za dużo *męczy* w palcach zaczyna lekko kłuć przez kilka minut po czym przestaje. Dziwi mnie, że druga warga sromowa nie odstaje tak drastycznie, że można ją ująć w opuszki palców. Tą przerośniętą widać aż zza warg sromowych większych, w naturalnej stojącej pozycji. Czy to jest guz? Mam powody do zmartwienia? Iść z tym do lekarza? Jak to się stało? Boję się iść do ginekologa, mam pierwszą wizytę przed sobą, chciałabym wiedzieć, co dalej począć. Jestem przerażona.. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Reklama
użytkownik
wlobo

Oczywiscie idz z tym do lekarza, ale wyglada ze to normalne.Duzo kobiet ma wewnetrzne wargi sromowe wystajace poza wargi wieksze.I czesto tez jedna jest wieksza od drugiej.Normalne.

użytkownik
xenia

Taka twoja budowa, rośniesz jeszcze...Mi też wystają i jedna jest większa od drugiej..Nie masz się czym martwić.

Twoja odpowiedź