Apirectum czopki propolisowe z kwasem hialuronowym

użytkownik
Gosia K

Panie doktorze. Proktolog cały czas zaleca mi na szczelinę odbytu czopki Posterisan. Są rewelacyjne chociaż mam nawroty krwawień i ból po wypróżnieniu. Są również drogie. W ciągu dwóch miesięcy kosztowało mnie to ok.700 zł. Chciałabym zapytać czy np. Apirectum też mogę stosować? Są dużo tańsze. I czy można je stosować dłużej niż jest zalecone w ulotce tzn. 5-10 dni. A może inne tańsze czopki? Pozdrawiam.

Reklama
użytkownik
stapler

Można stosować oczywiście tańsze czopki, lecz niestety trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że będą mniej skuteczne. Czopki Apirectum też można stosować nawet dłużej niż 10 dni, ale raczej do miesiąca nie dłużej. Można spróbować terapii naprzemiennej czyli po serii czopków z Posteriasanem z przerwą bez i następnie czopki Apirectum. Najlepiej jednak sposób użycia uzgodnić z proktologiem.

użytkownik
Gosia K

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

użytkownik
Tomasz

Moim zdaniem najlepsze z dostępnych czopków. Dość szybko i skutecznie niwelują dolegliwości. Te wszelakie reklamowane Posterisan czy Proctoglywenol nijak się mają do Apirectum.

użytkownik
RENATA

Apirectum naprawde pomaga bardzo polecam

użytkownik
magda ja juz walcze tez troche

Jaka jest cena tych czopkow

użytkownik
Ewa

Również bardzo pomogły mi czopki Apirectum. Stosowałam je na noc z maścią Proktosedon (maścią smarowałam na zewnątrz). Natomiast w dzień używałam tylko maści Proktosedon. Maść jest trochę droga, ale warta zakupu. Na reklamowane specyfiki jak dla mnie szkoda pieniędzy.

Twoja odpowiedź