Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Receptura maści dlitiazem


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) brałam maść Nitrocard. nie pomogła mi. literatura mówi, że osobom, którym nie pomogły nitraty, często pomaga diltiazem. chciałabym dostać recepturę tej maści, bo w Polsce nie jest ona ogólnie dostępna. mój lekarz nie zna składu tego specyfiku. jest to dla mnie jedyny ratunek. nie oszukujmy się, lekarze w Polsce nie wiedzą nawet prawie wszystkiego. nie stać mnie na prywatna wizytę za 200 zł, żeby dostać receptę na maść. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wykonanie takiej maści może być trudne. Na pewno ma być to maść o 2% zawartości preparatu diltiazem. Trzeba w tej sprawie porozmawiać z farmaceutom czy potrafi taką maść spreparować. Na maść receptę musi wystawić lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, w której aptece mogą zrobić tą maść-w Warszawie na Solcu, bo ktoś z forum *szczelina odbytu-kto chorował* był u doktora Bielickiego, u którego wizyta kosztuje 200 zł i na dodatek trzeba bardzo długo na nią czekać, i przepisał mu właśnie to cudowne lekarstwo. mój proktolog nie zna receptury tej maści. nie mam jak jej zdobyć. nic innego mi nie pomaga, a warto spróbować wszystkiego przed operacją. dziękuję za szybką odpowiedź. mam nadzieję, że otrzymam zarys składu maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy stosowaniu tej maści należy pupę moczyć 2xpo 15 min w naparze z rumianku ikory dębowej. A potem stosować maść.Musi to ktoś inny aplikować maść paluszek gumowy nałożyć na wskazujący palec i lekko wprowadzam mężowi do odbytu maść uśmieża ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×