Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leki a nasilenie choroby refuksowej


Gość Złamany

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Pisze do Pana majac nadzieje uzyskac pomoc otóz choruje na reluks 3 lata i jak dotad leki mi pomagały ale w wakcje czesto pozwoliłem sobie na drinka. Moje objawy refluksu drastycznie sie nasilił(nigdy jak dotad tak nie było mogłem wczesniej pic tyle i nic mi nie było), a tabletki zamiast pomagac zwiekszaja cofanie sie pokarmu do przełyku do tej pory brałem controloc 40 zaczełem nawet zmieniac leki na nexium, gasec, famogast itp podobne myslac ze mi to pomoze niestet nie pomogło moze trudno w to uwierzyc ale nawet po 1 łyzeczce manti mam zwiekszanie cofania pokarmu do przełyku.Dodam ,ze rok temu przeszedłem roczna walke antybiotykami z chlamydia.Lekarze mi wpieraja ,ze nie moge sie czuc gorzej po lekach ,a ja juz nie wiem co mam zrobic skoro czuje ze tak jest. Jak nie biore leku mam mniejsze zrzucannie jak tylko wezme lek- cofanie sie wzmaga nie powiem bo jesli chodzi o bol w mostku to owszem po tabletce mija ale dlaczego nasila mi cofanie pokarmu ?Prosze o rade jestem załamany mam dosc tłumaczenia lekarzom ,ze po lekach mam nasilony objaw cofania refluksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×