Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej

u?ytkownik
Bogna z Torunia

Echo serca wykazało tetniak przegrody miedzyprzedsionkowej oraz ugiecie płatka zastawki mitralnej.Mam 35 lat i częste palpitacje serca z towarzyszącym uczuciem strachu.Wejscie po schodach konczy się ogromnym zmeczeniem i słabością.Kardiolog twierdzi,że serce jest zdrowe.Skąd więc takie objawy?

Reklama
u?ytkownik
stapler

Objawy na pewno są związane właśnie z patologią serca. Nie wiem dlaczego kardiolog twierdzi, że serce jest zdrowe skoro ma Pani stwierdzone takie wady jak wyżej, które mają bezpośredni wpływ na wydolność i pracę mięśnia sercowego.

u?ytkownik
Danuta

Ja tez mam tetnika przegrody miedzprzedsionkowej 2 cm i lekarz powiedzial ,ze to jest taka uroda mojego serca.Nie podjal zadnego leczenia.
bela25@vp.pl

u?ytkownik
Małgorzta

Pani Bogno, mam takie same objawy oraz wady jak opisywane przez Panią. Prosze dać znać jak się Pani dziś czuje i jakie kroki w efekcie podjęto.Małgorzata.Jeśli można to na moją pocztę narejko00@wp.pl

u?ytkownik
agnieszka

Ja też mam tętniaka przegrody między przedsionkowej lekarz kardiolog stwierdził że wszystko jest dobrze nie wiem co o tym sądzić.Mam bóle w klatce piersiowej uczucie rozpierania oraz w głowie uczucie zatkania uszu jak przy zmianie wysokości

u?ytkownik
doriss

Ja też mam tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej. Pani doktor stwierdziła też chorobę niedokrwienną serca i dławicę wysiłkową. Gdy pytałam o wielkość tętniaka dowiedziałam się, że to jest informacja dla lekarzy. Zresztą mało rozmowna była. Chciałabym się dowiedzieć czy to coś poważnego czy też nie. Pozdrawiam

Twoja odpowiedź