Narośl przy odbycie

użytkownik
Kazimierz

Witam

Mam problem - przy odbycie pojawiła mi się narośl - dość mocno boli, ale dopiero dzisiaj rano ją odkryłem, wcześniej nie było żadnych objawów. Przy podcieraniu nie boli, jakoś tak się układa, jest blsko odbytu. Z racji ze mam 15 lat - to czy to mogą być hemoroidy? Może to pryszcz?

Reklama
użytkownik
Kazimierz

Aha, zapomniałem napisać - boli przy dotyku, przy podcieraniu nie, bo się tak układa, przy napinaniu mięśni odbytu boli bardziej, jest w tej okolicy mięśni. To jest 1 dzień kiedy zauważyłem, dopisze jeszcze jutro rano czy trochę przeszło, mam nadzieje, że to nie żylaki.

użytkownik
Kazimierz

W miarę mi przeszło, nie boli już tak bardzo jak wczoraj.

użytkownik
Kazimierz

Całkowicie przeszło, szkoda tylko, że nikt nie odpowiedział :P

użytkownik
ola

Dziś przy porannej toalecie,przy odbycie poczułam zmianę. Myślalam,że to napity kleszcz i też tak wygląda. Jednak przy próbie wyciągnięcia okazalo się że jest to narośl,koloru skóry,przy naciskaniu zmienia kolor na krwisty. Proszę o pomoc co to może być i jak to zwalczyć. Innych zmian na skórze nie zauważyłam.

użytkownik
jar

Witam. Jakiś czas temu pojawiła się u mnie narośl w okolicach odbytu. Nie boli, nie piecze, po prostu jest, więc nie zwracałem na nią uwagi. Zaczęło mnie to jednak niepokoić. Poniżej zdjęcie mojego odbytu.

http://zapodaj.net/0be0fb5efc22.jpg.html

użytkownik
stapler

Wygląda na to, że są to żylaki odbytu z przerostem anodermy (fałdu skórnośluzówkowego). Trzeba w tej sprawie udać się do chirurga, aby rzeczywiście potwierdzić to rozpoznanie. Takie zmiany jeśli nie dają dolegliwości nie wymagają leczenia.

Twoja odpowiedź