Stan po operacji krwiaka mózgu

u?ytkownik
Maciek

Mam pytanie odnośnie operacji krwiaka mozgu-moja znajoma miała ją jakieś połtora tygodnia temu...Następnego dnia po operacji,ku mojemu zdziwieniu zadzwoniła do mnie i powiedziała,że wszystko jest w porządku,jest cała i zdrowa...strasznie się zdziwiłem,że to tak szybko.Niestety moja radość trwała krotko,bowiem od tego czasu kontakt się urwał-telefon wyłączony i nie można się dodzwonić...Dodam,że ona jest z innego miasta,więc to jedyna forma kontaktu...Niestety nie mam telefonu do nikogo z jej rodziny,żeby się czegoś dowiedzieć.Czy możliwe jest,żeby po operacji wszystko było w porządku,a potem stało się najgorsze?Niepokoję się,bo wiem,że gdyby mogła,odezwałaby się...Wiem,że trudno udzielić odpowiedzi na podstawie tego,co napisałem,dlatego pytam tylko czy zdarzają się takie przypadki, że po operacji wszytko wydaje się być w porządku,pacjent jest przytomny,normalnie rozmawia,po czym okazuje się,że jednak coś jest nie tak...Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Reklama
u?ytkownik
stapler

Niestety przy operacja na mózgu powikłania nawet w formie śmierci są częste i nieprzewidywalne. To, że pacjent dobrze się czuł zaraz po zabiegu nie znaczy, że mogło coś niebezpiecznego stać się potem.

Twoja odpowiedź