Bula pod lewym żebrem po wypiciu dużej dawki alkoholu

użytkownik
Marcin,Gdańsk

Po wypiciu dużej dawki alkoholu ,zrobiła mi się mało widoczna bułka pod ostatnim lewym żebrem, gdy siedze czuje ucisk w środku własnie w tym miejscu
nie odczuwam po za uciskiem żadnego bólu.Proszę o Szybką Odpowiedz i zapro jakis leków

Reklama
użytkownik
stapler

Myślę, że ten guzek nie ma nic wspólnego z alkoholem. Trudno mi określić co to jest bez badania. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

użytkownik
Marcin,Gdańsk

Ech to mam pytanie dlaczego pojawił się dopiero po wypiciu alkoholu,mam 17 lat,ciśnienie w normie.Myślę że przez alkohol mogła mi się powiekszyć śledziona lecz czytałem ze ona nie ma z tym nic wspólnego wiec zostaje tylko trzustka ktora niestety bardzo cierpi podczas...używania trunków.Może poczekam pare dni i samo zejdzie

użytkownik
stapler

Trzustka boli w innym miejscu i nie tworzy guzków na powłokach ciała. Zapewne ta dolegliwość ustąpi samoistnie.

użytkownik
Marcin,Gdańsk

Hmm też ciekawe teraz po kilku dniach ucisk jest jakby na plecach na równi własnie ostatniego lewego żebra.Ucisk nasila się po jedzeniu

użytkownik
Marcin,Gdańsk

I również uciska w lewy bok

Twoja odpowiedź