Pieczenie penisa po oddaniu moczu

u?ytkownik
Robert

Witam
Moim problemem jest pieczenie penisa po oddaniu moczu.
Za każdym razem kiedy oddam mocz czuje pieczenie, razem z pieczeniem wcześniej występowało że miałem nabrzmiałe ujście cewki moczowej i zaczerwienione dookoła jej.
Byłem z tym problemem u lekarza rodzinnego powiedział że jest to zapalenie cewki moczowej i przepisał mi Cipronex 500 który przyjmowałem przez miesiąc czasu ale pieczenie występowało dalej.
Po następnej wizycie zrobiłem badanie moczu nic nie wykazało wszystko w normie. Teraz przepisano mi Fluconazole i Furaginum i pieczenie występuje dalej.
Odczuwam też czasami ból w pachwinach, dnia wczorajszego miałem zaczerwienione jądra czułem tak jak bym w majtki włożył pokrzywę.
I mam jeszcze jedno pytanie po po oddaniu moczu muszę wyciskać ostatnie krople moczu czy to jest normalne, czasami przy oddawaniu moczu czyje takie kłucie jak bym tam nakłuwał igłą.
Proszę o odpowiedź co to może być za problem jak te leki mi nie pomagają.
Serdecznie dziękuje za odpowiedź

Reklama
u?ytkownik
kamil

Bierz profilaktycznie prouro a po skonczeniu lekow odczekaj min tydzien i zrob posiew moczu z antybiogramem, zrob tez posiew spod napletka, podmywaj sie plynem do higieny intymnej z kwasem mlekowym, dokladnie osuszaj miejsca intymne, zrob usg jamy brzusznej.

u?ytkownik
ADRIAN

Mam podobny problem co kolega. Po oddaniu moczu a czasem po oddaniu kału szczypie mnie końcówka prącie. Lekarz rodziny przepisywał mi najpierw jakieś leki przeciw grzybicze, Pimafucort potem brałem Cipronex 500 i nic nie pomaga. Nie mam żadnych bakterii w moczu. Wydaje mi się że ból pojawia się wtedy gdy wykonuje wysiłek związany podczas oddawania kału lub moczu (wszystko przebiega normalnie ale po oddaniu szczypie ) Podczas innych czynności nic się nie dzieje. Ten ból u mnie już trwa 4 miesiące i mam tego serdrcznie dosyć. Czasem jeszcze kuje mnie tak jakby jajowód w mosznie. Pamiętam jak kiedys podczas kąpieli schyliłem się i tak lekko zapiekło mnie na końcu pracia od tego czasu ból towarzyszy mi prawie stale jedynie jak się budzę to mnie nie skrzypie. PROSZĘ O POMOC!

u?ytkownik
Mateusz

Też mam podobny problem mam 15 lat i przy odawaniu moczy masakrycznie piecze penis (jak bym sikał czymś gorącym) następnie po wyschnięciu moczu widać takie białe kawaleczki. Czytałem że podobne żczy dzieją się przy cukrzycy i że jest prawdopodobne że moge ja mieć. PLX pomuzcie nie wiem czy isć to starych czy se odczekać móje gg 21126655

u?ytkownik
tomik

Urolog albo Androlog i to juz

u?ytkownik
Przemek

Mam podobny problem też mam pieczenie po oddaniu moczu. Dziś zauważyłem że po oddaniu moczu zapiekło mnie przy ujściu cewki moczowej po wyduszeniu pokazała się taka mętna kropla moczu co to może być. Proszę pomóżcie mi.

u?ytkownik
Młody

Ja także mam pieczenie po oddaniu moczu. Ostatnio po oddaniu moczu uciskałem zakończenie cewki i pokazała mi się taka kropla biała i to nie mocz to coś takiego podobne kolorem do spermy. Co to takiego jest?

u?ytkownik
ADRIAN

W moim przypadku pomogło po prostu mycie tych miejsc płynem do miejsc intymnych. Chodziłem po wszystkich lekarzach i nikt nie wiedział co mi jest i co mi może pomóc. Mój przypadek jest opisany wyżej ADRIAN

u?ytkownik
Adrian

Mam podobny problem ostatnio po oddaniu moczu pojawilo sie pieczenie i kropla krwi. Prosze o pomoc.

u?ytkownik
Alex

Mnie też strasznie piecze penis podczas sikania i po stosunku... Potem po oddaniu moczu czuje sie jak bym miał mrówki w samej końcówce penisa...
Piecze mnie jego czubek - co to może być i jak sie tego pieczenia pozbyć ??
Moja partnerka nie ma problemów z higieną intymną, ani tym bardziej nie cudzołoży ja też myje się codziennie więc całkowicie nie wiem co mam robić...
Pomóżcie...

u?ytkownik
robert

Witam raz na okolo 2 miesiace piecze mnie w srodku penis gdy sciagam napletek przestaje i wylatuje cos białego ale nie gestego cos jak siki tylko białe raczej to nie sperma wiecie co to moze jest ? mam tak od małego dziecka

u?ytkownik
Alek

Ja mam inny problem .Po oddaniu moczu tak po chwili mam samoistny upływ moczu tak że kilka razy dziennie jestem zmuszony przebierać majtki.Proszę o pomoc

u?ytkownik
syki

Ja po seksie ze swoja.niby sikać mi się ale tylko trochę leci i piecze

u?ytkownik
piotrek

Mialem podobne obiawy bylem u lekarza stwierdzil przyziembienie cefki moczowej dal mi antybiotyk i przeszlo a za miesiac okazalo sie ze mam przepukline pachwinowa

u?ytkownik
ala

Kochani panowie niech kazdy z was zrobi sobie badania w kierunku chlamydii!!! takie objawy sugerują zakażenie nią