Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięty penis po powiększaniu pompką


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Można naturalnie doprowadzić do rozbudowania ciał jamistych w penisie, tylko potrzebujesz naprawdę dłuższej suplementacji. Myślę, że 3 &#8211* 6 miesięcy minimum w zależności od organizmu. Na zagranicznych forach znalazłem namiar na dr Penigreat. Teraz ten suplement powinien być już w Polsce. Prowadzi do wzrostu testosteronu, do wyrównania krążenia i idealnej erekcji. Tak naprawdę to rzadko zdarza się całkowicie naturalna metoda na powiększenie penisa. Jestem teraz na cyklu tymi tabletkami i widzę dużo różnicy. Wszystko teraz działa jak należy przy stosunku. Nie mam flaka, nawet po dłuższych zabawach. Najmłodszy nie jestem już, ale dobrze wrócić do formy *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta opuchlizna po pompce wcale nie przeszkadza. Opuchnięta skóra nie boli - to może być. Ja lubię pompować mocno - może jestem masochistą :) ale jak lekko boli to mi się nawet podoba. Dopiero zaczynam przygodę z pompką - dwa razy dziennie po 20 minut. Jeśli efekty będą miały być tylko na chwilę to cały czas będę jej używał. Nawet sobie wodną kupię jak jakaś lewa kasa wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich drodzy forumowicze, powiem krotko, czy ktorys z szacownych uzytkownich jest chetny by wypowiedziec sie w sprawie pompki ??? Wiem, ze artykul stosunkowo staty ale gdyby znalazl sie amator w tym temacie tak samo jako ja to chetnie usluszal by opinie inych forumowiczow, bo skoro nie dziala to nie ma co PANOWIE nabijac kasy skurwy*syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*użytkownik MIC &#8226* PONAD 2 LATA TEMU Są tańsze i bezpieczniejsze sposoby powiększania zamiast pompki. Tera mówie jak ,słuchajta.:D Kupujesz ketchup w szklanej butelce(takiej specyficznej,musi być ten typ butelki) ,był kiedyś w Lidlu ale nie wiem czy teraz jest ,butelka z 35 cm ma. 1.Wkładasz do niej penisa. 2.obok penisa wkładasz rurke,może być słomka z Mc Donald. 3.Oglądasz video xxx 4.Jak penis ma max wzwodu to wyciągasz słomke i możesz z tym chodzić . Teraz podam numer kąta ,żebyście mi kase przelali, za to ze wam pieniędzy zaoszczędziłem ,na zakup pompek.:D użytkownik KKALO &#8226* PONAD 2 LATA TEMU Masakra butelka po keczupie z Lidka działa! Powiększył się z 13 do 16 centymetrów. Jest teraz tak gruby i wielki ze zmówiłem pompkę z intymna.pl z turbosprężarką i modułem wifi, na bieżąco porównuje wyniki w Internecie! Rano jem tabletki na wydłużenie penisa. Popołudniu na pogrubienie. Wieczorem na wzwód.4 razy w tygodniu wcieram krem powiększająco ujędrniający. Biorę tez tabletki na powiększenie piersi by miec klatę jak Arnold! Wszystko pisze do was z telefonu bo mam sprawne i długie kciuki. Ale kiedys były krótkie...Na szczęście znalazłem tabletki na powiększanie kciuków! Na intymna pl* A tak serio to zgadzam się z wypowiedzią od *MARCELEK 35*: *A mi ta opuchlizna po pompce wcale nie przeszkadza. Opuchnięta skóra nie boli - to może być. Ja lubię pompować mocno - może jestem masochistą :) ale jak lekko boli to mi się nawet podoba. Dopiero zaczynam przygodę z pompką - dwa razy dziennie po 20 minut. Jeśli efekty będą miały być tylko na chwilę to cały czas będę jej używał. Nawet sobie wodną kupię jak jakaś lewa kasa wpadnie*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doktor LEW

Użyjcie prawdziwego produktu ale medycznego !  AKTYWNY SYSTEM EREKCJI  - Pompka Medyczna !  - to jedyny taki produkt medyczny na świecie i tak się nazywa -  tym nie zaszkodzicie swojemu ciału  jak zażywając tabletki , po użyciu tego produktu nie dojdzie do złych rzeczy np. martwicy ,  za to po innych pompkach na pewno , używając podróbek można zrobić więcej szkód niż pożytku.  Zapytajcie swojego seksuologa lub urologa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pompka nie jest tak wspaniała jak tutaj piszecie. Sam próbowałem powiekszać cżłonka pompką i również zaobserwowałem u siebie pewne negatywne objawy. Jak podane tutaj spuchnięcie. Penis nie był większy on był po prostu spuchnięty na grubość. A nie zauwazyłem powiększenia na długości na czym najbardziej mi zależało. Dodam, ze była to pompka z wyższej pólki bo ustrojstwo kosztowało mnie prawie 400 zl ale okazało się nic nie warte. O dziwo najskuteczniejsze okazało się powiększanie sposobem o którym wcześniej nie pomyślałem i który wypróbowałem w najpoźniejszej kolejności z uwagi na to, ze w to nie wierzyłem. Mianowicie tabletki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie nad tym zastanawiam i nie wiem czy sobie kupić czy nie.Z jednej strony chciałbym spróbować jak to działa, z drugiej czy takie tabletki przypadkiem nie działaja jedynie na poprawienie siły erekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności na pewno zaobserwujesz właśnie poprawienie siły erekcji. Bo pompują więcej krwi do członka. Brałem penis complete i nie spodziewałem się tego ale efekt polepszenia erekcji był praktycznie natychmiastowy i po pierwszej tabletce, Regularnie jednak brałem i w drugim miesiącu zobaczyłem ,ze w trakcie erekcji penis jest większy. Powtarzam w trakcie erekcji bo nie widziałem powiększenia w spoczynku. Obawiałem się trochę jednego. Mianowicie, że jak przestanę brać tabletki to ze penis wróci do poprzedniej wielkości ale jest jaki jest, nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niezupełnie i jest to raczej minimum Wcześniej dopytałem się na kilku forach ile brali tabletki, przez jak długi czas i ogólnie polecali przyjmowanie minimum 3-4 miesiące bo dopiero po tym czasie można zobaczyć rzeczywiste efekty działania tabletek. Wcześniej raczej nie. W drugim miesiącu były efekty ale na długość, dopiero w 3 członek zaczął się powiększa na długość. Nie żałuję jednak bo efekt jest stały i w zasadzie to mogłem sobie pomarzyć o takim efekcie stosując jedynie pompkę na powiększenie członka. Która jak pisałem spowodowała u mnie tylko negatywne efekty bo członek mi spuchł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 18:32, Gość anek napisał:

Człowieku , czyś ty się w średniowieczu urodził.

Witam z dziewczyną kupiliśmy sobie mocną pompkę do penisa . Muszę dziewczynę powstrzymywać bo nie zna umiaru .Mocno boli gdy wysysa powietrze a ona za każdym razem chce sprawdzić czy choćiaż milimetr czy dwa wytrzymam i tak przez 15 do 30 minut od czasu do czasu podchodzi do pompki i pod pompuje raz czy dwa razy .Po tym zabiegu penis jest opuchnięty że   główka w obwodzie zwiększa się nawet o parę centymetrów wygląda to nie symetrycznie.Lecz mojej dziewczynie podoba się to.Opuchlizna utrzymuje się nawet do  następnego dnia.Tylko gdy opuchnie żołędzi to na siłę muszę skórę nałożyć bo jak raz nie założyłem to na drugi dzień robi się załupek i chodząc z główką odkrytą akurat robi się wodnista i mocno opuchnięta.Moja dziewczyn

A lubi pompować penisa i zabawiamy się już od pół roku. W sexie nie przeszkadza wcale tylko gdy penis jest opuchnięty to żołędzi jest bardziej wrażliwy ktoś ma pytania to pisz na mar.bed.75@wp.pl

I

Edytowane przez Marek1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Pompką można powiększyć penisa , tylko Panowie popełniacie jeden bardzo poważny błąd, przed pompowaniem  należy ogrzać penisa , możecie do tego użyć małej poduszki elektrycznej z regulatorem temperatury , aby się  nie  poparzyć żołedzia.   (  Poduszkę owijacie w koło pompki ) .  Ogrzewacie 15 min. lekko pompując , po ogrzaniu zwiększyć pompowanie do 30 min. Lekką opuchlizną  się nie przejmujcie , zniknie  sama .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie na początku zapoznać się z urządzeniem , nawilżyć i wejście i członka , i jak ktoś ma elektryczną pompkę to na najmniejszym stopniu podpompować, podciągnąć o 5 cm i spóścić ciśnienie, tak powtarzać maksymalnie 15 razy co minutę i po 15 minutach zakończyć ćwiczenie pompką , rozmasować członka delikatnie dłońmi w górę i w dół tak przez 10 minut powoli bez pośpiechu , mi to robi partnerka , po takim ćwiczeniu możecie zadowolić partnerkę , będzie bardzo zadowolona , bo członek jest większy o 2 -5 cm ,  stosować tak przez 1 miesiąc dwa razy dziennie , a wasz członek urośnie o 7 cm i zwiększy obwód do puszki redbula ,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Ryszard napisał:

Pamiętajcie na początku zapoznać się z urządzeniem , nawilżyć i wejście i członka , i jak ktoś ma elektryczną pompkę to na najmniejszym stopniu podpompować, podciągnąć o 5 cm i spóścić ciśnienie, tak powtarzać maksymalnie 15 razy co minutę i po 15 minutach zakończyć ćwiczenie pompką , rozmasować członka delikatnie dłońmi w górę i w dół tak przez 10 minut powoli bez pośpiechu , mi to robi partnerka , po takim ćwiczeniu możecie zadowolić partnerkę , będzie bardzo zadowolona , bo członek jest większy o 2 -5 cm ,  stosować tak przez 1 miesiąc dwa razy dziennie , a wasz członek urośnie o 7 cm i zwiększy obwód do puszki redbula ,  

Takie wzrosty wydają się raczej niemożliwe.
Nigdy nie używałem pompki, ale zainteresowałem się tematem czytając co niecno na różnych stronach i forach, oglądając też różne treści na yt (wypowiedzi urologów i seksuologów).

Z tego co ustaliłem używanie pompki próżniowej od 2 do 4 razy dziennie  (zależy od możliwości konkretnej jednostki ) przy każdej sesji nie więcej niż 10-15 min powoduje jedynie spuchnięcie penisa, a regularne stosowanie np. przez kilka dni może utrzymać taki efekt przez jakiś czas, jednakże nie trwało.
Czyli powiedzmy po kuracji jednodniowej penis będzie trochę większy przez jakieś 24h od ostatniej sesji.
Będzie to efekt OBRZĘKU, pompka spowoduje podrażnienie i napływ krwi do członka, ma to doprowadzić do jego powiększenia przede wszystkim w grubości.

Podobno grubość członka przy jego małych rozmiarach, czyli powiedzmy co najmniej 10 cm (przy wzwodzie) jest o wiele ważniejsza niż jego długość. Można i mieć 18-cm knagę, a dość ciekną i nie zadowolić kobiety jak przy grubszej 11-cm lufie. Zresztą członek jak członek. W kwestii zadowolenia kobiety równorzędną rolę odgrywa fantazja i namiętność, nie tylko rozmiary. Panowie z mniejszym sprzętem mogą jakoś nadrabiać swoje braki w długości lub grubości muszkietu.  

Pompka przede wszystkim ma poprawić erekcje, wydłużyć stosunek - między innymi z powodu mniejszego czucia (wrażliwości) członka, no i trochę go powiększyć/ pogrubić powodując obrzęk jak wcześniej wspomniałem. Z tym bardzo trzeba uważać, aby nie skutkowało to bolesną kontuzją lub uszkodzeniem naszego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypróbowałem już kilka metod powiększenia członka. Opiszę po kolei wraz z uzyskanym wynikiem.


1. Kremy i tabletki z Alleg.... Nie wiem kto pisze tam te oceny chyba sami pracownicy ale po wydaniu kasy i wypróbowaniu kilku kremów i dwóch rodzajów tabletek zachwalanych na alleg... wielkość penisa nie zwiększyła się nawet o milimetr.

2. Pompki z Alleg.... Wypróbowałem dwa modele jeden tańszy z ręczną gruszką i drugą droższą automatyczną na baterie. Ta pierwsza rozpadła się podczas pierwszego użycia a sprzedawca nie chciał oddać kasy bo ma w regulaminie że akcesoria użytku osobistego nie podlegają zwrotowi. Przyszedł czas na wypróbowanie tej droższej na baterie. Włożyłem członka do tuby nacisnąłem przycisk i poczułem ból penisa który zrobił się fioletowy u nasady i tam tez troche jakby pogrubił się. Szybko to przerwałem widząc co się dzieje. 

3. No i na koniec jedyna metoda która okazała się najskuteczniejsza i do tego bezbolesna - kuracja tabletkami Maxorman po przeszukaniu opinii w internecie. Po trzech miesiącach brania mój członek wydłużył się o ponad 2,5cm. Również manualnie pogrubił. Zarówno w stanie erekcji jak i spoczynku. Ze spraw niespodziewanych podczas kuracji to tylko to że często chce się seksu i często budziłem się w nocy ze stojącym członkiem co było kłopotliwe gdy na przykład musiałem iść do toalety.

4. Zastanawiam się nad kolejnym opakowaniem tabletek na kolejne 3 miesiące czy to cos jeszcze da ?. Również czytałem w internecie że można sprowadzić z Indii Maść Tygrysią i podobno ona też powiększa penisa może być jednak problem na granicy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×