Bolący guzek z tyłu szyi, oraz pod uchem

użytkownik
olka

Mam guza za uchem ma około 3cm i z tyłu głowy pojawił mi się nowy guz i teraz mam dwa..

Reklama
użytkownik
marta

Hej mam mały problem od miesiąca zrobił mi się mały guzek pod żuchwą lekarka powiedziała mi że to pewnie powiększony węzeł chłonny. sprawdzila mi gardło i okazało sie że mam nieżyt gardła. przepisała antybiotyk ale guzek nie znikł. mam jeszcze takie uczucie jak by coś mi siedziało w gardle ale nic mnie nie boli. proszę o pomoc czy ktoś może wiedziec co to jest. jestem czarnowidzem i boje się że to może byc coś poważneho. mam 25 lat

użytkownik
20-ltka

Witam. Niedługi czas temu schudłam (z 64 do 52 przy wzrośćie 172 cm, mimo że wcale się nie odchudzałam) poza tym ciągle jestem zmęczona i ospała, bez względu na to czy śpię 6 czy 12 godzin.Często w nocy budzę się ze strasznym bólem nóg i to wcale nie są skurcze. W kwietniu okazało się że mam anemię, a teraz od trzech tygodni mam na szyi guza (węzeł wielkości małego jajka) brałam antybiotyki i nic. Laryngolog stwierdził że nie ma to związku z żadnym zapaleniem bo takiego nie wykrył. Teraz czekam na USG, zapisana jestem na za tydzień i nie wiem czego mogę się spodziewać po tym czego naczytałam się na różnych portalach. Czy może to być białaczka, lub jakaś inna choroba? proszę o jakieś wpisy... ~20-latka

użytkownik
Tomek

Na każdego rodzaju problemy z guzkami najlepiej wykonać morfologie krwi. Ona wszystko pokaże czy jest stan zapalny, czy nie są to początki jakiejś choroby. Na szyi z tyłu głowy mogą być to na przykład zwłókniały węzeł chłonny, tłuszczak, kostniak lub inne dolegliwości. Polecam udać się do lekarza rodzinnego, poprosić o badanie morfologi krwi i po badaniach jak będą złe wyniki to lekarz skieruje do np. onkologa lub onkologa chirurga w celu dalszego leczenia. Nie każdy nowotwór(guz) jest złośliwy i im szybciej odwiedzi się lekarza tym lepiej.

użytkownik
Paulina 20lat

Ja mam od ponad miesiąca problem z migdałami węzłami i zatokami. I nic mi już nie pomaga

użytkownik
kkkkk

A mnie boli jak smarkam

Twoja odpowiedź