Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sposoby zarazania sie salmonella


Gość Iza z Wrocławia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iza z Wrocławia

Dzien Dobry, Dziecko mojej kolezanki ma salmonellę, czy moje dziecko moze bezpiecznie sie z nim spotykac??? bez obawy zarazenia sie?? NIe wiem czy Pan sie w tym specjalizuje ale postanowiłem napisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Rezerwuarem i źródłem salmonelli jest chory człowiek lub nosiciel. Materiał zakaźny to wydaliny, głównie kał. Rozprzestrzenianie się tej bakterii następuje nie tylko przez wodę, żywność ale również przez kontakt bezpośredni z chorym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salmoella powszechnie znana jako choroba brudnych rąk mozna sie zarazic jesli dziecko nie było leczone szczegolnie jesli jest korzystanie z tej samej toalety natomiast jesli jest leczone antybiotykami nie ma obaw bez problemu moga sie razem bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moj 17 letni syn miał miesiac temu ostra biegunke z krwia.Lekarz stwierdził ze jeat to ostry niezyt jelit. przypisał nifuroksazyd ,smekte,no-spe. Mineło po tygodniu .Teraz jest ok. Syn chciał dorobic na wakacjach w sklepie spozywczym a wiec musiał zrobic nosicielstwo. A tu niespodzianka salmonella. Mam pytanie - czy teraz jak minoł miesiac od objawow ale wykryto pałeczki salmonelli powinien sie leczyc antybiotykiem(cyprofloksacyna lekarz przypisał ale nadmienił ze czesto to przedłuza leczenie) dobrze sie czuje - Czy wszyscy domownicy mogli sie zarazic i nie miec objawow - czy gotowana marchewka i zakaz słodyczy cos pomoze w diecie(teraz je wszystko) Dziekuje E.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmmertoes Hammertoe is normally a contracture- or bending- of a single or every joints with all the second, third, fourth or fifth (tiny) toes. This abnormal bending can location pressure around the toe when wearing shoes, causing challenges to make. Widespread symptoms of hammertoes involve: Pain or irritation in the affected toe when wearing footwear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vivienne westwood uk

Skiing was superb around the upper slopes of Le Fornet and the Pissaillas glacier, but under the leading of your cable car or truck the piste comprised artificial snow, icy in areas. Halfway down I dropped in around the launch of a new mountain restaurant, Chalet Edelweiss, the initial in Val for many years. It has a spectacular sun terrace with views to Italy and the Grande Motte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość camisetas real madrid 2014

Its such as you read my thoughts! You seem to grasp so much approximately this, like you wrote the ebook in it or something. I feel that you can do with a few % to drive the message home a bit, however other than that, this is wonderful blog. An excellent read. I*ll definitely be back.| camisetas real madrid 2014 http://www.un-deux-quatre.com/es/camisetas-real-madrid-2014-baratas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×