Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wieloletnia infekcja prostaty


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy martwy zab 6 moze byc przyczyna infekcji przewleklej prostaty nawracajacaej nawet p leczeniu antybiotykami z biogramu po posiewie nasienia, mocz jest zawsze jalowy, a w nasieniu wychodza nazmiane lub razem, nastepujace bakterie, wszystkich nie pamietam: eneroccocus fealis, citrobacter, staphylocucus auerus,morganella morgani, eneterobaccter, cystoisospota ssp., klebsielle .. ,skad one sie biora u kogos kto mam 20 pare lat i nigdy nieswspolzyl , wlasnie min przez te problemy, bo oprocz dolegliwosci typu szczypanie,obrzek,parcie na mocz , powoduje to bardzo brzydki ,rybi zapach , jakby zgnilego moczu, nawet ja to czuje juz 30 min po umyciu czlonka pod napletkiem, sorry za dosadnosc ale chce byscioe zrozumieli, czy zrobicie PET pozytronowa tomografia emisyjna , wykryje zrodlo i stan zapalny jak i inne problemy? najdrozsze badanie obrazowe ale chyba najskuteczniejsze, moj dentysta podejrzew martwy zab np 6 stke ,leczony kanalowo kiedys ze zgorzela po rozwierdzeniu, chce mi wstawic koronke. ps dodam ze po leczeniu antybiotykami brzydki zapach znika na kilka dni ale po znow sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Można wykonać panoramiczne zdjęcie szczęk i żuchwy (koszt około 80 zł.)żeby sprawdzić w jakim stanie jest ten ząb. Flora bakteryjna jest dość liczna, może pochodzić zarówno ze skóry, drogą wstępującą do dalszych dróg moczowych lub przewodu pokarmowego, np. niedostateczne mycie rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tom070777@poczta.onet.pl

Mi też wychodzą bakterie mimo leczenia wg antybiogramu i tez rózne.Nie wiem skąd sie biorą, a ty juz wiesz?Mam też podobne dolegliwości.Odnosnie stanu zapalnego w organiźmie to zrób sobie scyntygrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×