Spuchnięte sutki u mężczyzny

u?ytkownik
Jarek

Mam 17 lat i mam problemy z sutkami. Są one spuchnięte i jak je przycisnę to z krostek w obrębie sutka wypływa biała wydzielina . co to może być . Proszę o odpowiedz.

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym. To może być efekt dojrzewania, jednak należy w takim wypadku dokładnie zbadać sutki. Przyczyną może być zakażenie, a wydzielina treścią ropną lub efekt nadmiaru prolaktyny.

u?ytkownik
dominik

Witam

Mam pytanie, ile kosztuje usunięcie gruczołu sutkowego u mężczyzny?

u?ytkownik
Szpec

Jeśli jest to ginekomastia to jest to refundowane przez NFZ.

u?ytkownik
mirek

Czy w przypadku zabiegu na ginekomastię cała kwota jest refundowana przez NFZ?

u?ytkownik
kamil17932

Witam mam pytanie ostatnio zauwazylem ze jak dotkne sie prawego sutka i go docisne to mnie boli! i jak macam lewy jest normalny a prawy jakby byl troche spuchniety i jakby pod nim byla chrosta czy cos taki twardy jest i cos wyczuwalne jest pod nim! czy moze byc to spowodowane depilacja? co 2 tyg wyrywam wlosy depilatorem dookola sutka!

u?ytkownik
Artur

Też mam ten problem (ale się nie depiluję)

u?ytkownik
Konrad

Witam was mam 15 lat mam sutek prawy powiekszony mam w nim gulke boje sie iść z tym do lekarza mam to juz szmat czasu !

u?ytkownik
art

Mam 27 ludziska i ta samom dolegliwosc i jest to spowodowane brakiem cwiczen i zla dieta mozna to usunac odsysajac tluszcz ja mam pytanie jak to usunac naturalna droga ?

Twoja odpowiedź