Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refluks zołciowy, jakie przyczyny i leczenie?


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,juz tu pisalem wczesniej kiedys, mam do Was wielka prosbe, czy Mozecie mi pomoc dojsciu do przyczyny co jest przyczyna utraty przezemnie prawie calkowicie smaku i zapchau, nie czuje co jem, nie mam przez to wogule apetytu, wechu tez prawie nie mam,zycie stracilo dla smak , wg mnie przyczynami moga byc dolegliwosci na ktore cierpie od dawna inne dosyc swieze: 1.refluks, powodowany min. przepuklina wslizgowa rozworu przelykowego,biore niby controloc ktory ma blokowac kwas ale wtedy dochodzi do zarzucani ażołci do zoladka i przełyku oraz pewnie jamy i nosa, i kolo sie zamyka, jak ni ekwas do zolc albo mieszanka kwasu i zolci, a zolci zablokowac juz nie da sie niczym, mam ciagle sucho utach i w zatokach, 2. w wyzmazie z migdalow i zatok , wyszedl gronkowiec zlocisty i haemophilus influenza , czy ktoras jesli tak to ktora z tych bakteri jest ewentualnie odpowiedzialna za taki stan?bo lekarze mowia ze nie mozna sie ich pozbyc a migdaly mam male tylko truoche dziurawe ale zawse takie byly a smaku nie czuje od ok 2 lat 3.mam candide co wyszlo z wymazu z jezyka, gazy, wzdecia, zaparcia, i teraz czy oblozony jezyk jest objawem i refluksu i candidy wiec nie wiem juz co jest przyczyna, lecze to sle bez skutku, dieta i flukonazol malo daje 4. w badaniu kału wyszło ze mam pojedyncze cysty pierwotniak zwanego CYSTOISOSPORA SP., tez malo kto wie co to jest , i to wyszlo mi tylko w laboratorium weterynaryjnym w normalnym nigdy nic nie wychodzilo, lekarz zapisal mi biseptol na to 5. wg mnie najwazniejsze cal*a t autrata smaku i wechu i nadmierne zarzucani ezołci, zaczely sie po wizycie u bioenergoterapeuty ktore poprosililem min. o lekkie obnizenie temperatury ciala ktora zawsze byla u mnie troche podniesiona ok 37,1 , on obnizyl mi na 2 tygodnie do ok 36,2. i zle sie z tym czulem jednak (wraz z tym obnizeniem na palcach dloni wyskoczyly mi jakies wrzody ,luszcaca sie skora sucha w paru miejscach i stawy 2 palcow mi sie zdeformowaly jakies zgrubienia na skorze , ktore to pozostaly do dzis,oraz czerwone krosty od na brzuchu ktore juz zniknely), potem samoistnie znow mi temperatura powrocila do 37,1, ale juz utracilem smak i wech a teraz po 2 latach jest jeszcze gorzej mimo ze sie z tego oczyszczalem u innego itp,mam jakies objawy nadczynnosci tarczycy, wysuszona skore, pobudzenie psychoruchowe, ciagly niepokoj lek, bezssenosc, wszystko mi leci z rak, zawroty glowy i zaburzenia rownowagi,drzenie ciala. CZy Mozecie cos chociaz zasugerowac, jak przywrocic smak i wech chociaz , z góry dziekuje za wsystkie porady,pozdrawiam. p.s. czy Wg. Was brac ten controloc czy zoperowac wg Was przepukline co jest akurat wada anatomiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ja mam znowu taki problem ze nie mam prawie wogóle zolci do tego bardzo cierpie codziennie z powodu zarzucania jedzeniem do przełyku bol nie do wytrzymania.Biorac tabletki typu controloc czje sie jescze gorzej objawy sie nasilaja.Nie wim co mam myslec czy te objawy spowodowane sa brakiem zołci czy czyms innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ale za duzo zolci mi sie wydziala i wymiotuje. 3 gastrologow wyslalo mnie do neurologa. i Nic. W kale wyszly mi candida i sądze ze to jest przyczyną wszystkiego. Polecam artukul dr Andrzeja Janusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×