Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złe samopoczucie przy jedzeniu, rak żołądka lub dwunastnicy?


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pewien problem. Zapisałem się do gastrologa,ale termin mam odległy, więc proszę o poradę czy powinienem przyspieszyć wizytę u gastrologa. Od około 2 miesięcy jak rano wstaję to źle się czuję. Najkrócej mówiąc jest mi niedobrze. Raz jest mi niedobrze zaraz po wstaniu z łóżka. Raz jest niedobrze jak coś zjem. Raz jest mi niedobrze rano około 6 jak się przebudzę to już mi jest niedobrze. Raz jest mi niedobrze od połowy dnia. Jak rano wstanę i czuję się dobrze to zaraz po zjedeniu śniadania lub nawet w jego trakcie jest mi niedobrze i czuję się najedzony i pełny. Jak jest mi niedobrze od samego rana i coś zjem na siłę na śniadanie to po około 1 do 2h zaczynam się czuć trochę lepiej. Ale nadal jest mi niedobrze. Są również przypadki, że czuję się dobrze i mogę jesść do oporu i wszystko jest w porządku. Najdziwniejszą rzeczą dla mnie jest to, że w ubiegłym tygodniu czułem się oczywiście źle - niedobrze mi było i mnie mdliło i pojechałem do lekarza. Lekarz po rozmowie ze mną na różne tematy powiedział mi, że jestem zdrowy i żebym nie wmawiał sobie choroby. Jednocześnie oglądał wyniki krwi sprzed miesiąca oraz pokazałem mu wynik badania kolonoskopowego jakie miałem w ubiegłym roku. Po wyjściu z gabinetu czułem się rewelacyjnie, nic mnie nie bolało i się w końcu wyspałem i nie obudziłem się nad ranem. Na drugi dzień w ciągu dnia czułem się jednak znowu gorzej. Czasem uczucie mdlenia i tego, że jest mi niedobrze zmniejsza się po oddaniu stolca. Jak oddam go ogrmne ilości to uczucie złego samopoczucia znika. Dodam też, że nie mam problemów z wypróżnianiem - oddaję kał codziennie. Często moja temperatura waha się między 36,7 a 37,1 - to jest stan podgorączkowy? Czy powyższy opis może wskazywać na chorobę jaki jest w temacie czyli rak żołądka lub dwunastnicy? Dlaczego mam taką huśtawkę złgo samopoczucia? Mam w domu lek polprazol - może powinienem go zastosować (jaka dawka i kiedy zażywać) z jakąś dietą (jaką) i zobaczyćjak się będę czuł?? Może jeszcze jakiś inny lek? Czy powinienem przyśpieszyć wizytę u lekarza? Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beatab29

Witam!A nie myślałeś o tym że to może depresja.Ale zrób sobie tą gastroskopie dla świętego spokoju.Ja jestem przekonana że nic nie masz w tym żołądku.Maski depresyjne poczytaj troszkę o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość katarzyna

tu nie leki pomogą. Mam identyczny problem... przyczyną jest stres i nie regularne jedzenie. nie reagujesz na tzw, glody przejsciowe. Zalecam też więcej witamin i owoców *D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam podobne objawy. To może być związane z nerwicą, więc poszłabym najpierw tym tropem, ale można też spróbować OCTU JABŁKOWEGO, bo mi baaaardzo pomógł. Piję go zaraz po obudzeniu, jedną łyżkę rozpuszczoną w połowie szklanki wody. Podobno musi być prawdziwy, ja kupuję u dietetyka, który sam to robi, ale wiem, że w necie są przepisy, jak go zrobić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyeliminuj całkowicie przez 2 tygodnie ze swojego jadłospisu *GLUTEN* -jeśli się poprawi to masz *WINOWAJCĘ* Twoje jelita przestały tolerować *GLUTEN* Polecam wyeliminowanie z jadłospisu tego dziadostwa i *Lewatywę* Jeśli gluten Wam szkodzi sprawdzcie to tak jak opisałem a następnie zróbcie sobie *lewatywę* -będziecie jak nowo narodzeni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×