Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrót szczeliny odbytu


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) wcześniej zażywałam maść Posterisan H i Lidoposterin. Mam dwie szczeliny odbytu- jedna jest mniejsza, a druga większa z guzkiem wartowniczym. z ta drugą nic się złego nie dzieje, ale za to ta mniejsza ostatnio mi pękła. czy jest to możliwe, że stało się tak, bo stosuję maść Nitrocard (maść podrażnia śluzówkę, skórę)? jeśli przestałam brać Posterisan H i Lidoposterin 5 dni temu, to czy mogę spróbować wziąć je jeszcze raz i zaleczyć szczelinę? czy mam brać nadal Nitrocard? proszę o pomoc. wybieram się do lekarza dopiero w marcu. do tego czasu nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to ta mniejsza ostatnio mi pękła. czy jest to możliwe, że stało się tak, bo stosuję maść Nitrocard (maść podrażnia śluzówkę, skórę)? - nie, na pewno ta maść nie spowodowała pęknięcia, to przypadek, może jakiś twardszy stolec do tego doprowadził jeśli przestałam brać Posterisan H i Lidoposterin 5 dni temu, to czy mogę spróbować wziąć je jeszcze raz i zaleczyć szczelinę? - raczej nie ma przeciwwskazań, aby zastosować ponownie te leki i jednoczśnie stosować Nitrocard, ale najlepiej, aby w tej sprawie wypowiedział się lekarz, który Panią prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam rozpoznaną szczelinę odbytu którą już jakoś wyleczyłam, ale jakiś czas temu znów mi się zrobiła szczelina odbytu (tak mi się wydaje bo jest to pęknięcie nad odbytem idące do środka odbytu) w innym miejscu,czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×