Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w środkowej części brzucha pod klatka piersiową


Gość Kazimierz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kazimierz

Od kilku dni (4-5) czuje ból brzucha zaraz pod ostatnimi zrośniętymi ze sobą żebrami... Ból nie jest ciągły, nasila się i maleje... Przez ostatni miesiąc intensywnie ćwiczyłem... (brzuszki, pompki, scyzoryki, podciąganie kolan w zwisie itp.) Raczej nie są to zakwasy, gdyż robiłem przerwę 3 dni... 4 dni ćwiczeń 3 dni wolnego... Także, miałem nieprzyjemny wypadek na lodzie, wywróciłem się na twarz, bez asekuracji rękami(nie zdążyłem). Co może mi dolegać? nie wykonywałem żadnych badań, gdyż ból nie jest tak śliny że nie da się wytrzymać. Ale mimo wszystko jestem zaniepokojony tą sytuacją czy to nie jest coś od śledziony, albo nowotworu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno mi określić. Takie bóle mogą być spowodowane przeciążeniem mięśni. Raczej ból nie jest typu nowotworowego ani związany z patologią śledziony. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. On po badaniu wyjaśni jaki powód może być tych dolegliwości i ewentualnie zleci dodatkowe badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kazimierz

Dziękuje, za odpowiedź. We Wtorek mam umówioną wizytę lekarska z doktorem rodzinnym... Lekarz super, Były ordynator jednego ze szpitala w Częstochowie. Ale dziękuje chodź za pocieszenie ze to nie nowotworowe bóle, czy cos od śledziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×