Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wymioty żółcią i zawroty głowy po usunięciu woreczka żółciowego


Gość Krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystyna

W sierpniu 1994r. miałam usunięty woreczek żółciowy metoda laserową-cholecystektomia. Po zabiegu miałam wymioty żółcią, i mam je do tej pory coraz częściej, bóle brzucha. Wymioty i zawroty głowy ustępują dopiero po 4 dniach pobytu w szpitalu i podawaniu mi kroplówek i zastrzyków. Leczę się na nadciśnienie tętnicze. We wrześniu 2009r. w szpitalu na podstawie badań rozpoznano hypokalemię i zapalenie żołądka. GASTROSKOPIA wykazała : Błona śluzowa żołądka zaczerwieniona w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niestety objawy mogą właśnie świadczyć o przewlekłym zapaleniu błony śluzowej żołądka na tle refluksu żółciowego. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. On zadecyduje o ewentualnych badaniach i sposobie leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 lat temu miałam usuniety pęcherzyk żółciowy,wczesniej tez miałam wrzód dwunastnicy oczywiscie wyleczono Denolem. od 3 lat mam ciaglą zgagę po jedzeniu, staram sie jesc potrawy bez tłuszczu, obecnie zazywam lek Helicid ktory przepisał mi lekarz rok temu, lek Helicid zazywam naczczo co 4 dni jak czuje dyskomfort, czy całe zycie bede zmuszona do brania leku, jakie dzialanie uboczne ma powyzszy lek, czy ten lek leczy? poniewaz wolałabym wyleczyc i nie brac wiecej tabletek.Proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś z państwa pomoc,rok temu usuwałam woreczek żółciowy.od tego czasu czułam jak by się coś w moim organizmie działo a co mnie teraz spotkało,zastanawia mnie co się dzieje w moim organizmie stało się to parę dni wcześniej ,najpierw coś działo się z żołądkiem tak jak mi by ktoś mielił kamienie,przy tym zimne poty z głowy mnie zalewały,słabo się czułam.Następnego ranka próbowałam wstać i nie mogę,ślinę zawroty głowy ,nie mogłam usiąść na łóżku,silny ból brzucha i jak musiałam iść do WC nawet taka pijana i mokra od potu czułam jak coś podchodzi mi do gardła,zwróciłam ,była to luźna żółć. Do tego czułam jak mi leci ropa w gardle z zatok .Cały czas mam te zimne poty,silne zawroty głowy,słabość,szum w uszach,nie mogę stanąć na nogach,co mi może dolegać,potrzebuje rady,przyjechałam na grzybobranie do polski i obecnie jestem na zwolnieniu,nie chciałabym korzystać w tym czasie z polskich lekarzy,może mi ktoś powie co może mi dolegać.Proszę podaje mój adres maila* danutastripp@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×