Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za dużo skóry na penisie


Gość MN

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem podobnego wątku i nie mogę znaleźć więc prosze o nie usuwanie . http://www.circumstitions.com/Works.html czy napletek tak jak na tej animacji ma się zbierać za żołędzią czy ma tego nie być ? Czy to oznacza,że napletka jest za dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Napletek gdzieś po zdjęciu musi się podziać, szczególnie jak na animacji gdy nie ma erekcji. Przy erekcji są napletek zwykle jest niewidoczny: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flaccid_and_erect_human_penis.jpg Co nie znaczy, że jak będzie widoczny to będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tym zdjęciu penis nie jest obrzezany? Bo jeśli gdzieś ten napletek się musi zebrać to jakim cudem jest tak gładko ? Martwi mnie to ,ponieważ nie chce mieć przez to kłopotów z założeniem prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest zdjęcie obok, nie jest obrzezany. Jak erekcja jest duża (i penis nie malutki, napletek nie bardzo duży) to właśnie jest tak gładko. To załóż prezerwatywę, będziesz wiedział czy nie masz problemów z jej używaniem, obserwacja zdjęć i animacji zbyt wiele nie powie. ps. wydaje mi się jednak, że już o te prezerwatywy, ściąganie napletka pytałeś, i to wiele razy w ostatnim czasie więc polecam najpierw dorosnąć, sprawdzić w praktyce czy są jakieś problemy i wtedy się zastanawiać.. a nie teraz obrzucać forum powtarzającymi się pytaniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ułożenie mojego napletka po ściągnięciu go z żołędzi http://img710.imageshack.us/i/20100209584.jpg/ Ten napletek po ściągnięciu jest na grubość równy z końcem żołędzi lub nawet troszkę grubszy. Czy muszę się poddać zabiegowi obrzezania ? Na tym zdjęciu może tego dobrze nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img716.imageshack.us/i/20100211588.jpg/ Pełny wzwód. To białe na jednym zdjęciu to resztka mastki,która lekko przyschła i ledwo zeszła. :/ Trochę lampa przeszkadza,ale mysle że po bokach widać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radek lat 16

Witam mam problem mianowicie na moim penisie skóra schodzi tylko z przodu troche z lewej stroni i z prawej strony tez troche ale bardzo malo. co moge zrobic prosze o rady :) zameszczam rysunek jak to mniej wiecej wyglada: http://img171.imageshack.us/i/penf.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam na poczatku ze nie mam stulejki ale mialem krotkie wedzidelko ktore przy stosunku sie przerwalo.Moj problem polega na tym ze podczas wzwodu napletek sam mi nie schodzi z zoledzi,trzeba go zsunac reka i tworzy sie fald skorny u spodu zoledzi.Trzeba kilka cm przesunac skore w dol by skora sie napiela.W podrecznikach anatomii pisza ze podczas wzwodu napletek sam schodzi az poza korone zoledzi.Czuje sie mniej wartosciowym mezczyzna ,Prosze o opine czy rzeczywiscie jest to problem i w jaki sposob mozna go rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

Trzy tygodnie temu miałem wydłuzane wedzidełko i wszystko teraz z nim jest ok tylko że nadal niepokoi mnie nadmiar skóry pod żołędziem w trakcie wzwodu. Wydaje mi się że to moze dlatego że jeszcze nie uprawiam stosunkow i dlatego powstal ten nadmiar skóry. Porsze was o pomoc ponieważ niepokoi mnie to . Na zdjeciach jest wszytko pokazane. 17 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobną sytuacie jak piotrek . Przy wzwodzie nie chce mi się ściągnąć napletek ale penis ma normalny rozmiar . Boje się że mojej dziewczynie może się to nie spodobać :/ .Potrzebuje porady nie wiem co mam zrobić .17 lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam taki sam problem jak koledzy */ Skórę mogę sciągnąc tylko do rowu żołędzia i powstaje fałda wymiary mam dobre czy to moze mi przeszkadzac w czasie stosunku ?? Proszę o szybką odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mialem to samo dopoki nie zaczolem współżyć z moja partnerka, myslalem ze cos jest z mojim penisem, lecz nic mi teraz nie przeszkadza stosunek jest przyjemny i mily. Nie mam rowniez problemow z prezerwatywa. Mysle ze nie dowiecie sie tego dopoki sami nie sprobujecie tego zrobic i sami ocenicie czy wam cos przeszkadza czy tez nie,i wtedy mozna sie martwic o lekarzy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×