Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból na plecach na wysokości i od strony serca


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od niedawna miewam dziwne uczucie na plecach. Mam wrażenie jakby mi coś na plecach leżało, bądź dotykało. Nie jest to jako taki ból tylko właśnie takie uczucie przylegania, dociskania. Odczuwam to po lewej stronie na wysokości serca, przy zakończeniu łopatki. Czy mogą tak objawiać się nerwobóle? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie tak mogą objawiać się nerwobóle. Radzę także wykonać RTG odcinak piersiowego kręgosłupa, aby potwierdzić lub wykluczyć zmiany patologiczne w jego zakresie. Najlepiej, żeby o tym zadecydował lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr30lat

witam mam bol pod lewym zebrem na wysokosci zgiecia okreznicy lub sledziony,bol promieniuje na plecy,pomiedzy lopatka a kregoslupem na wys.miesnia trojkatnego ponatdo boli bark i lokiec tak jakby sciegna i szyja ekg w normie ,zawalowe krew tez bez niepokojacych wynikow,krew ok,mocz ok ,rtg klatki ok,usg ok wsio w normie bad wysilkowe ok w normie cisnienie ok bol trwa przewlekle mam uczucie przepelnienia,oraz tepego klocia,dodam ze mialem robiona rowniez gastroskopie i wyszlo chelicobakter i refluks bralem leki i bey skutkow uspakajajace rowniez czasem boli lewe podbrzusze..obecnie czekam na koronoskopie i nie wiem co mam robic schzdlem jakies 6kg ale od dlugiego czasu waga stanela na 84kg apetzt mam normalny kal tez bez problemu sie wyprozniam bad.kalu wykazaly flore drozdzakowa i tyle..czasem boli klatka piersiowa i uczucie slabosci..pomozcie prosze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×