Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Oddawanie moczu co chwilę


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od ponad 3-4 dni siusiam co chwilke , i mnie boli . Wystarczy ze pojde do toalety i po chwili mi sie znowu chce . i mnie boli strasznie czesc intymna :( Co to moze byc takiego ? poprosze rowniez o porade . i jakie lekarstwa zażywac :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tej sprawie udać się do lekarza bezpośrednio. Takie objawy sugerują zapalenie dróg moczowych (prawdopodobnie pęcherza moczowego i cewki moczowej). Prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie badania ogólnego moczu (być może posiewu moczu). O badaniach i lekach (w takim przypadku na receptę) jakie należy zastosować zadecyduje lekarz po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

A zanim lekarz zastosuje leczenie (antybiotykami), ulgę przyniosą Ci gorące *nasiadówki* czyli musisz zagrzać w garnku wodę, tak żeby parowała, wlać ja do wiaderka i nad nim kucnąć (tak zeby sie nie poparzyc), mozesz też nalać gorącej wody do termofora, położyc sie wygodnie na łozku, a termofor umiejscowic na dolnej częsci brzucha, poniżej pępka, to też przynosi ulgę. A jak już będziesz brała antybiotyki to do nich zastosuj witaminę C, bo antybiotyk lepiej działa jak jest kwaśny odczyn moczu (a nie każdy lekarz o tym mówi/pamięta, zeby powiedzieć) Ja tez bardzo często mam te dolegliwośc, wiec wiem co czujesz. Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×