Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie czuje barku


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie-problem mój polega na...parę tygodni temu miałam problemy z oddawaniem moczu(3-4razy w ciągu nocy w dzień nie liczyłam)a przy tym dużego bólu w okolicy nerek(czasami przechodził w okolice łopatek),trwało to około 2 m-cy,aż tu tydzień temu przestałam chodzić często do ubikacji,natomiast zaczął mnie bolec kark,następnie prawa połowa pleców ból kończył się na poziomie piersi(tylko że z tyłu)trwa to od 4 dni.boli mnie prawy bark.kark,prawa ręką(jest cały czas ścierpnięta),jadłam paracetamol,potem aponaproxen,dziś byłam u lekarza(mieszkam w UK)który przypisał mi co-codamol,poczytałam trochę na internecie na temat tego leku i boję się-czy mogę go zażywać?od trzech dni nie śpię bo mnie boli jak lezę,zresztą jak siedzę oparta to też-najlepiej jak chodzę albo siedzę wyprostowana i niczego nie dotykam plecami(ale ile tak można wytrzymać?)w końcu trzeba się położyć.co mi jest-bardzo proszę o jakąś poradę-sytuacje moją pogarsza to że mieszkam w UK a mój język ang nie jest na tyle dobry żeby dokładnie wypytać lekarza co i jak-czekam na jakieś opinie i porady-co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co-codamol,poczytałam trochę na internecie na temat tego leku i boję się-czy mogę go zażywać? - skoro przepisał lekarz to oczywiście można - ból może być związany z patologią w zakresie odcinka piersiowego i szyjnego kręgosłupa - być może konieczne będzie wykonanie RTG kręgosłupa celem ustalenia przyczyny dolegliwości (być może są to silne zmiany zwyrodnieniowe uciskające korzenie nerwowe) - leczeniem takich zmian polega na podawaniu leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych oraz rehabilitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×