Ciemne i swędzące plamy na skórze pachwin i okolic odbytu

użytkownik
kamil

Witam mam problem z odbytem i pachwinami na ksorze wystepuja ciemne plamy ktore swedza co to moze byc ?

Reklama
użytkownik
stapler

Trudno mi określić bez badania co to może być. Takie zmiany mogą mieć różne podłoże (zakaźne, alergiczne). Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. On po badaniu wyjaśni czym mogą być takie zmiany.

użytkownik
zosia

Mam podobny problem załęło się około roku temu. Na początku wystąpiły czerwone plamy na wzgórzu łonowym i w pachwinach wydzielały płyn po czym strasznie swędziały i na końcu się łuszczyły udałam się wiec do dermatologa który stwierdził grzybicę i zapisał maśc sterydową. Maśc ta pomagała dopuki ją stosowałam gdy przestałam ją używac plamy wracały. Co gorsza z małżowin moich uszu również zaczął wydzielac się płyn który zamieniał się w strupy,z których po zdrapaniu ponownie wydzielał sie płyn do tego na moich powiekach pojawiło się to samo. Poszłam wiec poraz kolejny do dermatologa który stwierdził że to jednak nie grzybica tylko może bardziej alergia lub łuszczyca i zapisał kolejne maści które rówież pomagają gdy je stosuje. gdy przestaje około tygodnia nic sie nie dzieje i później znów powraca. czy ktoś miał może coś podobnego i wie co to jest?? męczę sie już z tym rok mieszkam za granicą a lekarze tutaj na niczym się nie znają*( prosze o pomoc!!!

użytkownik
stapler

Jeśli to alergia atopowa czy łuszczyca leczenie jest bardzo trudne i długotrwałe. Nawroty w przypadku tych chorób są częste, a leczenie raczej powinno odbywać się na stałe (ciągłe stosowanie np. maści). Bez postawienia prawidłowej diagnozy trudno będzie włączyć odpowiednie leczenie. Może trzeba w tej sprawie udać się do jakiegoś większego ośrodka dermatologicznego z doświadczeniem.

użytkownik
lv

Google says that it has already dealt with that concern. Mr. Dale explained that in order to start the camera or record a video, the owner must say something out loud.
lv http://www.eyelevel.biz/form.php?lv/

użytkownik
air jordan 5

Georgina Chapman, designer of red-carpet favorite Marchesa, is now offering a significantly less expensive version of her party looks at JCPenney under the Pearl label. With a toddler daughter at home, a brand-new son born last month, and teenage stepdaughters, she was itchy to do something for the younger crowd.
air jordan 5 http://www.streamingteacher.com/media/mage.php?air-jordan-5/

użytkownik
louis vuitton purses

It wasn*t easy to start these groups, said Ye. *A lot of people were suspicious, especially families. They thought, *our child has already recovered, we don*t want him/her mixing with other addicts again*.*
louis vuitton purses http://www.eyelevel.biz/form.php?louis-vuitton-purses/

Twoja odpowiedź